לפני שלוש שנים החיים של מיכל אנסקי השתנו לצמיתות, לאחר שחצי מפניה שותקו במהלך טיסה. מאז היא הספיקה להשתקם, לחזור למסכים ואפילו הרחיבה את המשפחה. אבל מתברר שההתמודדויות הרפואיות לא נעצרות באחת.

בפוסט שהעלתה הערב (חמישי) לאינסטגרם, שיתפה אנסקי את עוקביה הרבים בשגרה הסיזיפית שהיא חייבת לשמר מדי לילה ולילה, כדי לא לאבד יכולות בסיסיות כמו שליטה בפה ובעיניים. "זו מיכל אנסקי? מה היא עושה לעצמה בפנים? ניקוז למפתי? מה זה כל התנועות והמריחות האלה? ואפילו לא שמה שמן או סרום לפני? אני מניחה שלכל אחת מאיתנו יש את שגרת הערב שלה", פתחה אנסקי את הפוסט.

View this post on Instagram

A post shared by Michal Ansky (@michalansky)

"יש נשים שמורחות חומצות בחורף לפני הסרום ויש כאלה ששמות קרם לילה, יש פייס יוגה ויש מכשיר אינפרה למיצוק העור. האישה הזו, שאתם רואים כאן, מנהלת כאן שגרה קצת אחרת והאישה הזו היא אני. זו שגרת הערב שאני אמורה לנהל מדי ערב בסוף יום. כי אם באותו היום דיברתי, אכלתי, התאמנתי, חשבתי או הייתי באזור קר או עם מזגן - אז בערב, השרירים שלי בצד ימין של הפנים נתפסים. חזק".

מיכל אנסקי ממשיכה להתמודד עם סיבוך השיתוק בפניה (צילום: instagram)
אנסקי מציגה את החיוך לאחר ההחלמה | צילום: instagram

אנסקי הוסיפה שכל המצב הזה מקשה עליה לדבר ולשמור על דיקציה – מה שמחייב אותה לבצע "מתיחות" לפני השינה. "לאט גם היכולת שלי לשתות מקש ובקבוק אובדת לי, ומתחיל כאב, בדיוק כמו של שרירים תפוסים אחרי אימון, רק שבפנים. בצד אחד".

אנסקי, שבחודש שעבר הודיעה על פתיחת מרכז חדש לטיפול בהסתבכות שממנה סבלה בצל השיתוק, פציאליס וסינקנזיס, הודתה כי בעזרת בוטוקס רפואי ופיזיותרפיה, מצבה השתפר – אולם הוא יישאר, ככל הנראה, כרוני כל חייה.