אחרי חמישה חודשי זוגיות בלבד, יוצא "האח הגדול", נתנאל רודניצקי, ובת זוגו, יאנה ארונוב, חשפו שהם מצפים לתינוק. את הבשורה המרגשת השניים חשפו בעמודי האינסטגרם שלהם בחודש שעבר, אבל כעת אנחנו מביאים לכם את הסרטון הכי מתוק בעולם מהרגע שבו נתנאל גילה שיאנה בהיריון.

יאנה צילמה את נתנאל רגע אחרי שסיפרה לו שהיא בהיריון, והוא נראה בסרטון מחזיק בבדיקת ההיריון החיובית ולא ממש מבין מה כל זה אומר. "איפה אמא שלי? את חושבת שזה מצחיק? אם את עובדת עליי...", אמר נתנאל ליאנה. אחרי ניסיונות של יאנה לשכנע את נתנאל שהיא לא עובדת עליו, הוא החליט להרים טלפון לאמא שלו שתאשר שהתוצאה שעל בדיקת ההיריון היא לגמרי אמיתית.

רודניצקי צילם את הבדיקה החיובית, שלח לאמו את התמונה ושאל: "תגידי לי מה זה אומר בבקשה". אחרי שתיקה מותחת של כמה שניות, האמא המבולבלת ענתה: "כפרה, יש לך קורונה". אנחנו חייבים להודות שגם אנחנו לא ממש מצליחים להבדיל בין שתי הבדיקות. 

כזכור, יאנה בת ה-32 היא כבר אמא לשני ילדים מנישואיה קודמים, וכעת היא ונתנאל הולכים להרחיב את המשפחה המתוקה שלהם. נאחל להם שהבדיקות החיוביות היחידות בחייהם יהיו של היריון - ולא של קורונה. מזל טוב. 

נתנאל רודניצקי, יאנה (צילום: מתוך האינסטגרם של נתנאל רודניצקי, instagram)
צילום: מתוך האינסטגרם של נתנאל רודניצקי, instagram