לפני קצת יותר משבע שנים הדוגמנית קארין כהן ארזה את חפציה ועברה להתגורר הרחק מישראל - בלוס אנג'לס. מאז, היא הביאה לעולם את שתי בנות ונישאה לבחיר ליבה, דיוויד. מאז מתקפת שבעה באוקטובר, כמו סלבס רבים בארץ ובעולם, כהן התגייסה למאמץ המלחמתי - והפכה את עמוד האינסטגרם שלה למערך הסברה של ממש. אלא שכעת, לאחר חודשיים ש"נתנה את נשמתה" להסברה הישראלית, קארין מודיעה: "אני פורשת". 

"חייבת לשתף אתכם שלאחר חודשיים שבהם נתתי את נשמתי להסברה אצלי בעמוד - אני פורשת", כתבה אמש (שבת) קארין אל כמעט 60 אלף העוקבים שלה. "חודשיים שבתחילתם לא ישנתי בלילות - ולא בימים. לאחר מכן, רק בימים - מכיוון שכאשר התחיל להחשיך, הגיעו חרדות, שבוע שהילדות שלי לא קיבלו את היחס שמגיע להן, כי הלכתי לאיבוד", הודתה כהן. 

קארין כהן: "אחרי חודשיים של הסברה - אני פורשת" (צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קארין כהן)
הסטורי של קארין כהן: "אחרי חודשיים של הסברה - אני פורשת" | צילום: מתוך עמוד האינסטגרם של קארין כהן

"בשבועיים האחרונים זה הגיע למצב שהגוף שלי החל לתת אותותיו - מאיבוד שיער, פצעים על הפנים. גם כשחשבתי שאני חזקה - הגוף קרס מעומס הלחץ. אני כמובן עדיין כואבת את האסון הנורא, ואמשיך לספר לכל אדם שבו אני נתקלת מי אנחנו ומי האויב הנורא. פשוט בקצב אחר, שלא פוגע במשפחתי או בבריאות שלי.

"בנוסף, החלטתי למחוק את כל התמונות והסרטונים - כי הלב לא עומד במראות שיישארו חקוקים בזיכרוני. 12 אלף תמונות וסרטונים של הסברה שאת רובם פרסמתי כאן במשך חודשיים שלמים, שהשאירו את כולנו דור פצוע, מדמם וכואב. לעולם לא נשכח". 

נזכיר שקארין נישאה לשחקן נירו לוי בשנת 2010 - אבל השניים התגרשו כשנתיים לאחר מכן. בשנת 2016 היא עברה לארה"ב, ומאז, כאמור, חיה בבוורלי הילס לצד בעלה ושתי בנותיה.