אנחנו עוד לא רגועים מהפרידה המפתיעה של אביבית בר זוהר וקווין צרפתי, שפירקו את החבילה אחרי שנתיים של זוגיות, מתוכן היו חצי שנה מאורסים. מי ששמעה על החדשות האלה קצת באיחור היא ליהיא גרינר, שקיבלה שיחה מפתיעה מדרור רפאל וארז קליימן בתוכנית הרדיו שלהם ב-90fm, שם הם בישרו לה על כך לראשונה: "שאט דה פאק אפ. לא נכון!", אמרה גרינר בשוק מוחלט.

"כן, פורסם עכשיו, חודשים ספורים אחרי שהוא שלף טבעת במהלך החופשה, קווין ואביבית נפרדו", אמרו לה דרור וארז. "אני לא מאמינה שאתם מתקשרים אליי בשביל לבשר לי את זה", הגיבה ליהיא. "את הטלפון הראשון", הודיעו לה.

"מה עם אמא שלה, אחותה, חברים שלה?", תהתה ליהיא בקול. "אוקיי, אז מה, עכשיו היא עומדת להשיק חבר חדש?", שאלה בהומור. "אם זה נכון, אז ממש עצוב לי. זה ממש מבאס, אבל היא בחרה גבר עם גרושה מאוד קשה, שעומדת על שלה ולא מוותרת, ויש להם ילדים, זה קשה. אני מאחלת שהיא תמצא גבר אלמן. גבר אלמן או גרוש. רווק היא לא תמצא יותר מדי בגיל 40". 

מה קרה שם?
"או מיי גוד. מה זה? מה נראה לך? שאני כולי יודעת את החדשות על אביבית בר זוהר? כןןןן!", אמרה גרינר, "אני יודעת, אבל עדיף שלא. אני מאחלת לה באמת המון בהצלחה. אני רוצה שתעשה ילדים, שיהיו לה חיים מאושרים, באמת, חמסה חמסה. אביבית בר זוהר היא אחת הנשים עם הלב הכי טוב, נשבעת לכם. היא בן אדם טוב, היא נופלת על אנשים שלא וואו".

היא גם חושבת עלייך אותו הדבר?
"יכול להיות. עם כל הדחקות שלי, אני בן אדם טוב. אני יכולה להגיד את זה על עצמי".

עכשיו אין לך את הדילמה. הוזמנת, לא הוזמנת.
"אוי נכון, שיט, רציתי בכל זאת להגיע".

"אני ממש מאחלת לה שהיא תמצא מישהו ראוי לה וטוב לה, בלי דרמות. בואו, הבחור עוד לא קיבל גט", אמרה ליהיא והוסיפה: "חשבתי שהכל יסתדר ונשמע שהיא בהיריון".

מוקדם יותר אביבית פרסמה תמונה משפחתית בעמוד האינסטגרם שלה, שם זרקה עקיצה לאקס כשכתבה: "משפחה זה ברגעים היפים וברגעים שפחות. משפחה תמיד תקבל אותך בדיוק כמו שאת ולא תגרום לך להשתנות". אנחנו כואבים את כאבך, אביבית.