מירן בוזגלו משתפת הבוקר (שלישי) בלילה הדרמטי שעבר עליה ועל בעלה, כדורגלן העבר, מאור בוזגלו. באמצע הלילה, כשהם ישנים, מירן מספרת שהיא שמעה פיצוץ בבית, ומיד חשבה על הנורא מכל - נוכח ההיסטריה שגם ככה אופפת את כולנו מאז המלחמה בישראל.

אלא שלאחר שהיא קמה מהמיטה לראות במה מדובר, היא גילתה כי פרצה שריפה גדולה בביתה - זאת בעקבות קצר חשמלי. בתיעוד שהעלתה לחשבון האינסטגרם שלה, בוזגלו מראה כיצד הגיעו כוחות כיבוי אש, מד"א ומשטרה אל המקום - ופינו אותם מביתם. 

"האש במטבח, צילמתי מהדלת. איך אתחיל לספר לכם מה היה לנו בלילה? קודם כל, ברוך השם הכל בסדר", הרגיעה מירן את מאות אלפי העוקבים שלה באינסטגרם. "כולם רדומים, וגם אני, ואז שמעתי רעש של פיצוץ קטן", החלה לספר את השתלשלות האירועים שהובילה כמעט לאסון. 

"יודעים מה זה בימים כאלה, ישר חשבתי שזו ירייה. אנחנו ישנים למטה, קמתי מהמיטה, עמדתי ליד הדלת של החדר ואני צועקת 'מי זה?'. רואה אש משתקפת מהחלון וריח של שריפה. אף אחד לא עונה לי, אני אומרת למאור: 'למה הם לא עונים לי?'.  

"פתאום קפץ החשמל, הכל חשוך ורעש של פיצוצים. לקחתי מהר את הטלפון, הפעלתי פנס ורצתי למעלה כשאני צועקת 'מי פה?', ואתם כבר מבינים מה אני חושבת שקורה למעלה, כן? אחי שומע אותי צועקת, רץ אחריי, אני עולה למעלה ורואה הכל עשן סמיך ואש בכל המטבח. התחלתי לצעוק': 'מהר, קומו! יש שריפה בבית'.

View this post on Instagram

A post shared by Miran Buzaglo - מירן בוזגלו (@miranbuzaglo)

"תוך כדי פתחתי את הדלת שנוכל לצאת מהר, וחייגתי לכיבוי אש. בינתיים הוצאנו את הילדים החוצה, מסכנים שלי, נבהלו ממש. אחרי כמה דקות כיבוי אש, משטרות, מד"א מחוץ לבית. קרה לנו נס - כי אם לא הייתי מתעוררת, לא יודעת מה היה קורה. העשן היה בכל הבית והפך סמיך, והאש גדלה".