אחרי הסערה שהתרחשה במסעדת "הסלון" של אייל שני במיאמי במוצ"ש האחרון, בה סועדים שהניפו דגלי ישראל וקראו "עם ישראל חי" התבקשו לעזוב את שטח המסעדה ודגליהם הוחרמו, עכשיו מעדכן אייל שני שהמנהל באותה משמרת בשבת פוטר.

"רק למען הסר ספק - מנהל המשמרת של מסעדת 'הסלון' במיאמי שחטף את דגל ישראל מהאורחים שלנו - פוטר", כך הודיע שני באנגלית לפני זמן קצר בסטורי שלו בעמוד האינסטגרם. 

איל שני מעדכן: מנהל המשמרת במסעדה שלו במיאמי פוטר (צילום: instagram)
"המנהל פוטר". ההודעה של איל שני באינסטגרם | צילום: instagram

כזכור, יממה לאחר התקרית, שני התייחס לתקרית באופן רשמי - וכתב: "אתמול בלילה, במסעדת 'הסלון' במיאמי קרה מקרה מצער לב. קבוצה של אורחים ישראלים עלתה לרקוד על השולחן - והניפה את דגלי ישראל. מנהלת המשמרת שהיה באירוע, חטף מהם את הדגלים והזמין משטרה. בימים שבהם הלב שלנו נקרע מכאב, לחטוף את דגל ישראל מאדם שהניף אותו מדם ליבו להטיח אותו על הרצפה - זה מעשה של התעללות, של רמיסת נפשו של האחר, של השפלתו. זה פשע נוראי בין אדם לחברו, דבר שהוא הפוך לכל מי שאנחנו".

עוד הוסיף השף המפורסם - והתייחס בזמנו למנהל המשמרת: "אני רוצה להאמין שהוא טעה בשיקול דעתו, ולרגע לא הבין את התמונה, ועשה טעות שאנחנו לעולם לא היינו עושים". רבים ביקרו את התגובה הזו של שני - וקראו לו לפטר לאלתר את מנהל המשמרת, ונראה שבסופו של דבר - כך הוחלט.