רגע לפני שהיא תעמוד מתחת לחופה עם בחיר ליבה בחודש יוני הקרוב, נראה שיוצאת "האח הגדול" לינור סביניק עוברת תקופה לא פשוטה בימים האחרונים. בסדרת סטוריז ארוכה, כשהיא עם דמעות בעיניים, סביניק חשפה בפני העוקבות שלה את הצד הפחות נוצץ של עולם המשפיעניות באינסטגרם.

"טוב, יקרות שלי, אתן כבר יודעות שאצלי אין משחקים והכל על השולחן לטוב ולרע", כך בחרה לינור לפתוח את דבריה. "אז היום אני רוצה לדבר איתכן על הרע כי אני לא מצליחה לשמור יותר בבטן - ואני לא רוצה להמשיך לבכות יותר ימים שלמים עם עצמי", הודתה. 

לינור (27) הקדימה ואמרה שהיא לא הולכת לספר את הסיפור במלואו או לציין שמות, אבל הסבירה שמדובר בשיתוף פעולה מסחרי, במהלכו היא, לדבריה, מילאה את חלקה כראוי - ואילו הצד השני בעסקה "נעלם" והשאיר אותה "עם הז*ן ביד". "אני תמיד אומרת את האמת, והחלטתי שאני לא מספרת את הסיפור במלואו ולא מספרת על מי הוא, קודם כל כי מאוד קשה לי מאוד לפגוע בפרנסה של בן אדם, ובלי קשר לזה אני רוצה לעשות את זה בצורה נכונה כדי שלא אעמוד ואהיה חשופה לתביעת דיבה ולשון הרע.

"זוכרות שהיה את הסערה הזו סביב משפיעניות שספקים וחברות היו שולחים להם מוצרים והן לא היו מעלות את הסטורי כמצופה? זה עשה סערה מאוד גדולה וכולם כעסו. אני רוצה לשאול אתכם שאלה - מה קורה במצב ההפוך? מה קורה כשמשפיענית עושה את חלקה בעסקה - ומעלה את התכנים הרלוונטיים והיא לא מקבלת תמורה בעבור זה?", סיפרה סביניק בעיניים דומעות. 

View this post on Instagram

A post shared by Linor Sabinik (@linor_sabinik)

"אם היה מדובר בג'ינס או בושם או קרם או לא יודעת מה - לא היינו מנהלות את השיחה הזו כרגע. אבל אם מדובר במצב בריאותי, אם מדובר ביכולת תפקוד של בן אדם - זה כבר מצב אחר", חשפה סביניק. "יותר מזה אגיד לכם - מי שעוקבת אחריי יודעת שהקיר שלי רחוק מלהיות קיר מסחרי. אני מפרסמת וממליצה על מוצרים או נותני שירות מאוד-מאוד בודדים. כי החלטתי שאם אני הולכת בדרך של האינסטגרם - אני הולכת ככה. מי שעוקב אחריי - שיידע שהוא יכול להאמין בי בעיניים עצומות. יכולתי לעלות 900 אלף דברים. אני נמנעת מלעשות שת"פים, ועושה רק דברים שאני מאוד מתחברת אליהם", טענה. 

"אבל מה קורה במצב שאת יוצאת לדרך עם בן אדם, מרוצה, מפרגנת מהלב ונותנת לו עבודה מפה ועד לפלנד - ואז נשארת עם הז*ן ביד. סליחה על הביטוי, אבל עם הז*ן ביד", אמרה סביניק בעצבים. "אז אל תדאגו, אני בימים הקרובים אמצא את הדרך לספר לכם מה בדיוק הסיפור ועל מה מדובר", הבטיחה. "אבל אני עוברת ימים הזויים, כי מדובר במשהו שהוא בריאותי, ואני הייתי מאוד הגונה עם העוקבות ששלחו לי הודעות. הייתי מרוצה מהמוצר, מהשירות, אבל ברגע שעשיתי את שלי - האיש נעלם", טענה סביניק. 

לינור סביניק (צילום: עמוד האינסטגרם של לינור סביניק)
רגע אחרי הצעת הנישואים בפריז. סביניק וארוסה רן גבאי | צילום: עמוד האינסטגרם של לינור סביניק

"ומהחופשה שלי באילת, יש לי מכונת כביסה בבטן. לא מצליחה לנשום, לא מצליחה לחשוב, לא מצליחה לתפקד - וכל זה כי הייתי הגונה, כי עשיתי את מה שנתבקשתי לעשות. אני בחיים לא עשיתי גזל לבן אדם, אני לא טיפוס שמתווכח או מתמקח. בסיטואציה קצת אחרת - הייתי הולכת למקום אחר, משלמת את הכמה עשרות אלפי שקלים במקום אחר - והעיקר שיהיה לי שקט ואהיה רגועה מהבחינה הזו אבל זה לא המצב - אני לפני חתונה, ואני חסרת אונים כרגע. פניתי לעו"ד ואני מבטיחה לעדכן אתכם בימים הקרובים".