בשבת האחרונה, רגע לפני טירוף האירוויזיון, פורסם כי שחר חיון ואון רפאלי נפרדו. הזוג הכי מאוהב בביצה, שהרבה לשתף טיקטוקים ולא מעט רגעים מאוהבים יחד, הפתיע את המעריצים בצעד הקריטי, ושבר לרבים את הלב. רפאלי כבר הספיק להוריד משחר עוקב, ואתמול הוא פרסם סטורי מרומז למדי, שהתברר היום כקידום לסינגל החדש שלו, "לחזור הביתה".

"גאה בך ילד שלי, מוכשר שלי", כתבה לו אמא ציפי, "אחד יחיד ומיוחד". "שיר וואו", "אמאל'ה", "מלך", "מוכשר", "שיר חרישה חדש", נכתב לו על הסינגל החדש. מנגד, עוקבים ומעריצים שעשו אחד ועוד אחד, תהו האם זה מקרי שהפרידה קרתה יומיים לפני שחרור הסינגל - או שזה היה מכוון למטרות יחסי ציבור, מה שידוע כ"התרגיל הכי ישן בספר". 

View this post on Instagram

A post shared by On Refaeli (@onrefaeli)

View this post on Instagram

A post shared by On Refaeli (@onrefaeli)

"אז בגלל זה נפרדתם", כתבה לו אחת, ואחר הוסיף: "יש קטע לזמרים להוציא שיר יומיים אחרי פרידה, הא?". "אם הפרידה זה תרגיל יח"צני זה יהיה מאוד מלוכלך", כתבה עוקבת, ועוד אחד הוסיף: "איזה עלובי נפש. נפרדתם בגלל שיר, ופתאום יחזרו. פאתטים". "תרגילי היח"צ האלה כבר שקופים", כתבה נוספת והוכיחה: כבר אי אפשר לעבוד עלינו. 

הסטורי של און רפאלי (צילום: מתוך אינסטגרם)
הסטורי המרומז - שהתברר כקידום לסינגל החדש | צילום: מתוך אינסטגרם

עופר מנחם, מנהל יחסי הציבור של און רפאלי, מסר בתגובה: "כדי להוציא שיר היום בתעשייה, כל מי שהוא חלק ממנה יודע שצריך לתאם יציאה עם אפל מיוזיק ספוטיפיי ורשתות הניו מדיה שבועיים מראש, ולא ניתן אח"כ לשנות את התאריך. בדקתי אתמול את הנושא מולם והם באמת נפרדו, כל השערה אחרת פרי דמיון מפותח של כתבים ואנשים שמחפשים איפה שאין. מדובר בשיר מצוין שאנו גאים בו ולא זקוקים לתרגילי יחסי ציבור מהסוג שציינת בפנייתך".