הדוגמניות מאיה קיי ושחר חיון, המשמשות כפרזנטוריות למותג האופנה ״טוונטי פור סבן״ לצד תומר הכהן ומרגי, נקלעו לריב רציני שככל הנראה הגיע עד לכדי דרישה לפצל את ימי הצילום שלהן.

ל-mako סלבס נודע ששחר חיון הודיעה שהיא לא מוכנה להצטלם יותר עם קיי באותו יום צילום. בשל כך חברת האופנה החליטה לפצל את צילומי הקולקציה החדשה ליומיים. עוד הוחלט שלכל אחת מהבנות יהיה צוות ביוטי וסטיילינג בנפרד, מלבד מעצב השיער. בשבוע שעבר הצטלמה חיון לצד תומר הכהן והשבוע מאיה קיי עתידה להצטלם לבד או לצידו של מרגי - תלוי בלו"ז של הזמר שנמצא על קו ישראל-ארה״ב.

View this post on Instagram

A post shared by SHAHAR HAUON | שחר חיון (@shahar__hauon)

מקורבים מספרים שהפיצוץ בין השתיים החל בשל פרסומים על התקרבות בין מאיה קיי לאון רפאלי, האקס של שחר חיון, התקרבות שהתבטאה בצילומי פפראצי של השניים יחד בהופעה, ומספר ימים לאחר מכן סרטונים בהם השניים נראים יחד במסיבה.

גורם נוסף ששוחח איתנו מספר שהשתיים אומנם נצפו יחד במסיבת יום ההולדת של הסטייליסטית אור לוזון לפני כשבוע, אך במהלך נרשמה ביניהן קרירות והן לא דיברו או הצטלמו אחת עם השנייה לאורך כל הערב.

קיי ורפאלי אומנם הכחישו קשר רומנטי, אבל נראה שחיון לא קיבלה את זה בטוב והחליטה לשים סוף לעבודה המשותפת תחת אותו המותג. רק באוגוסט האחרון, קיי, חיון ומרגי טסו לאמסטרדם לצלם קולקציה נוספת יחד.

בצילום: תמונה מתוך הקמפיין מתוך הסטורי של שחר חיון

כזכור, גם הפרזנטורים הגברים של "טוונטי פור סבן" חולקים אקסית משותפת - נועה קירל. בשל הצטרפותו של מרגי לנבחרת ביוני 2022, גם אז פוצלו ימי צילום וזאת כשתומר עדיין היה במערכת היחסים עם קירל. כפשרה, הוחלט שמרגי יצטלם לפרסומות בטלוויזיה, בעוד שתומר הכהן יצטלם לדיגיטל בלבד – מה שקורה עד היום.

>> מטעמה של שחר חיון נמסר: "אנחנו מעדיפים לא להגיב לשמועות שקריות. מאחלים לכל עם ישראל חג שמח המון ניסים ומייחלים לחזרת החטופים והחלמת הפצועים במהרה".

>> מטעמה של מאיה קיי בחרו שלא להגיב לידיעה.

>> מטעם "טוונטי פור סבן" נמסר:
"אנו לא מכירים את הנושא, בימי הצילום האחרונים הייתה אווירה מאוד טובה על הסט בין שחר למאיה. בימים אלה, אנו ממליצים לכולם להתעסק באחדות וקירוב ולא בפילוג. אנו מאחלים לכל עם ישראל חג חנוכה שמח ושהשבויים והחטופים שלנו יחזרו הביתה במהרה".