השחקנית רעות אלוש בת ה-33 חושפת בפוסט באינסטגרם שנאלצה לעבור הפלה לאחר שנודע לה כי ההריון לא תקין. אלוש, אחותו הקטנה של השחקן והזמר אביב, התחתנה במרץ 2022 לבן זוג יניב בוחבוט ולשניים בן בכור. 

על ההיריון גילתה כמה ימים לפני השבת השחורה, תוך שהיא משתפת על הקושי לחוות את החודש הראשון למלחמה בזמן שהיא בהריון, ובשל כך הרגישה שהיא חווה את כל האירועים בעוצמות גבוהות. עוד משתפת בפוסט: "כשחזרתי הביתה מהצפון היה לי תור לאולטרסאונד בו נאמר לי שההיריון לא תקין ואני צריכה לעבור הפלה. לא הייתי מופתעת. הרגשתי. קיבלתי באהבה את המצב הנתון ועשיתי מה שצריך. קיבלתי טיפול, חשבתי שיהיה שבוע של כאב וזהו. לצערי זה לא משהו שעבר אצלי חלק ובפעם אחת".

View this post on Instagram

A post shared by Reut Alush (@reutalush)

עוד רעות סיפרה כי את רגעי הפחד היא נאלצה לעבור לבד עם בנה הקטן, בעוד שבעלה נמצא במילואים: "פתאום מצאתי את עצמי לבד בבית עם יהונתן וצריכה להתפנות לבית חולים עכשיו. תוך רבע שעה אני מוצאת סידור, מגיעה לבית חולים, מעדכנת את יניב שבכלל במילואים ומה קשור עכשיו אבל אומרת לו שהכל בסדר, מתעלפת להם, מתפתלת מכאבים, מיד מטפלות בי צוות נשים מדהימות שגרמו לי להרגיש שאני לא לבד. ובא לי להגיד שמחלקת נשים ב'מאיר' פשוט מרגשת. החוויה שהייתה לי שם הייתה מטלטלת ואזכור אותה כל חיי. שיחררו אותי אחרי טיפול נוסף שקיבלתי, אני עדיין במעקב ובע״ה בקרוב זה יהיה לגמרי מאחוריי".

לצד הכאב הפיזי, משתפת בתחושות שליוו אותה: "מישהי מיוחדת ויקרה שדיברתי איתה על הקשיים שלי בתחילת התקופה אמרה לי: 'תנסי להפוך את הפחד לסקרנות בתקופה הזאת, אולי תגלי בעצמך דברים חדשים' ולא הבנתי, איך, איך? בתוך הכאב הפיזי והנפשי שחוויתי כתוצאה מההפלה, וזה שלא יכולתי לשקוע לתוך הכאב שלי כי אין לי ברירה יש לי תינוק לטפל בו. גיליתי. את הכוח שיש בי, בתודעה שלי, בגוף שלי. הגוף שלנו הוא דבר מטורף. עדיין יש רגעים מאתגרים בימים אלה אבל אני באמונה שלמה שהכל קורה בזמן שלו. ובתוך זה כשהכל קורה ביחד תחת מלחמה אני פתאום רואה ומרגישה את הכוח של כולנו בתקופה הזאת".