בחודש שעבר סיפרנו לכם לראשונה על כך שהדוגמניות מאיה קיי ושחר חיון, שמשמשות כפרזנטוריות למותג האופנה "טוונטיפורסבן", נקלעו לריב רציני שככל הנראה הגיע עד לכדי דרישה לפצל את ימי הצילום שלהן. כזכור, ל-mako סלבס נודע שחיון לא מוכנה להצטלם יותר עם קיי באותו יום צילום, ובשל כך חברת האופנה החליטה לפצל את צילומי הקולקציה החדשה ליומיים. 

מקורבים לשתיים סיפרו אז שהפיצוץ ביניהן החל בשל פרסומים על התקשרות בין קיי לאון רפאלי, האקס של חיון. התקרבות שהתבטאה בצילומי פפראצי של השניים יחד מבלים בהופעה, וגם סרטונים בהם הם רוקדים יחד במסיבה.

היום (שלישי) הגענו לסט הצילומים של "טוונטיפורסבן", שם יכולנו למצוא רק את מרגי ומאיה - בלי שחר חיון. תפסנו את מאיה לשיחה צפופה - וניסינו להבין ממנה אחת ולתמיד: האם היא ושחר באמת בכסאח - ומה הסיבה האמיתית להפרדה ביניהן ביום הצילום? 

צילום: חן קוקה | ריאיון: נויה חסון

שמנו לב שאתם בהרכב חסר על הסט - רק את ומרגי. זו בקשה של שחר שיפצלו בינך לבינה?
"לא, לא הייתה בקשה כזאת. אנחנו באמת בטוב, היינו יחד בטורניר טניס לא מזמן, היה פאן ברמות, אז לא יודעת מאיפה זה הגיע. אנחנו רביעיית פרזנטורים, לא תמיד מצטלמים ביחד. היינו יחד פעם אחת, עכשיו עושים שניים-שניים: בן-בת, בת-בת, בן-בן. בשביל זה יש נבחרת".

פעם אחרונה שנפגשנו היית אחרי הפרידה מטל מורד. נפגשתם כמה פעמים במהלך המלחמה.
"הבן אדם נלחם ועובד מאוד קשה, והיה לי מאוד חשוב לדאוג לשלומו ולמשפחה שלו - כמו שהוא דאג לי. הוא מאוד יקר לליבי, ותמיד יהיה. שאלתי לשלומו, והעיקר שהוא בסדר, בריא ושלם. תודה לאל, טפו-חמסה". 

אז מה קורה ביניכם עכשיו? פשוט חברים טובים?
"כרגע הוא נלחם, אין וואטסאפ, אין יותר מדי תקשורת. עסוקים בדברים חשובים".

תקופת מלחמה יכולה להעצים את תחושת הבדידות והרצון לזוגיות. 
"לא קרה לי. הייתי המון-המון זמן בזוגיות, וזה קצת משחרר למצוא את עצמך, לאו דווקא בגלל הפרטנרים שהיו לך. להיות קצת עם עצמי, להבין מי אני, מה אני. אני חושבת שכל דבר בא בעתו. אני לא מתנגדת, וגם לא בעד, אני מה זה זורמת עם החיים. מה שצריך לבוא - בא". 

_OBJ