קצת יותר מחצי שנה עברה מאז הסתיימה העונה האחרונה של "האח הגדול", וכעת נראה שפיינליסט העונה נתנאל רודניצקי עדיין לא הצליח להתאושש מהחוויה ולחזור לשגרת חיים נורמטיבית. בסטורי שהעלה אמש (שני) לחשבון האינסטגרם שלו, רודניצקי שיתף את הקושי והמאבק היומיומי לצאת מפתח ביתו. 

"כל-כך הרבה אנשים שואלים אותי מה שלומי ואיך אני מרגיש", סיפר נתנאל. "אני מרגיש שרק אם אכתוב כאן ואוציא החוצה, אוכל להרגיש טוב עם עצמי (הרי ראיתם אותי בכל מצב אפשרי כבר). מאז שיצאתי מבית האח, סגרתי את עצמי בבית שלי, ואני יוצא רק אם אני חייב - וגם זה אחרי מסכת שכנועים ארוכה", הודה כוכב הריאליטי בפני 75 אלף העוקבים שלו. 

נתנאל רודניצקי: "מאז בית האח, קשה לי לצאת מהבית שלי" (צילום: instagram)
צילום: instagram

"קשה לי לצאת החוצה משום מה, ואני תקוע ב'לופ' שרק חוזר על עצמו כל בוקר. הכי קל דרך האינטרנט לשים מסכה של 'הכל טוב' - אבל לא, לא הכל טוב", חשף נתנאל באומץ - וסיים את דבריו בהכרת תודה לעוקבים: "אני מעריך את כל התומכים שלי ששואלים כל יום לשלומי. אוהב אתכם".

נזכיר שנתנאל יצא מבית האח הגדול בספטמבר שנה שעברה, היישר לזרועותיה של דיאן שוורץ, שחיכתה לו מחוץ לבית. השניים מיד החלו לתחזק מערכת יחסים צמודה ואינטנסיבית, אולם לאחר כחודשיים וחצי של זוגיות ומגורים משותפים - השניים נפרדו בטונים צורמים. מאז רודניצקי (33) לקח צעד אחורה מאור הזרקורים - ונכנס לזוגיות חדשה עם הנוכחית שלו, יאנה ארונוב בת ה-32. 

נתנאל רודניצקי (צילום: instagram)
צילום: instagram

מאז שעלה הסטורי הזה של נתנאל, החלו להתרוצץ שמועות רבות על כך שהוא ויאנה הפרידו כוחות בעקבות מצבו הנפשי. אלא שבשיחה שלו עם mako סלבס היום, רודניצקי מכחיש את הדיווחים - ומבהיר שהם הכי ביחד. הוא אפילו העלה תמונה זוגית שלו ושל יאנה לאינסטגרם כדי להוכיח שהכל כשורה. 

נתנאל רודניצקי, יאנה (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram