ליהיא גרינר ואביבית בר זוהר, הביף טייק 2? לפני למעלה מעשור ליהיא גרינר צעדה לעבר החופה, ועל הדרך ביקשה גם ממפיקת האירוע לדרוש מאביבית בר זוהר לפזז לכיוון היציאה - והיא עזבה את האולם כשהיא ממררת בבכי. כמובן שבאותו ימים כולם דיברו על זה, וגרינר התייחסה לנושא בראיון לחנוך דאום. 

מאז עברו הרבה מים בנהר, והיינו עדים להתכסחויות בין השתיים שלבסוף הסתיימו בסולחה ציבורית. מאז נדמה כי השתיים מצאו את עמק השווה, אך אתמול הכל, שוב, התערער. גרינר, שהוזמנה על ידי הסטנדאפיסטית טליה ברטפלד להשתתף במופע שלה, עלתה על הבמה וביצעה מונולוג אודות התקרית שמסרבת להישכח - מה שיצר ביף בין השתיים.

בעוד שאין דרך טובה יותר להכריז על פייט תקשורתי, אביבית בר זוהר כבר הורידה עוקב. גרינר, מצידה, העלתה שורת סטוריז בהם הבהירה את כוונותיה. "אתמול היה מהמם ומצחיק, טליה פשוט מהממת", פתחה גרינר ויצאה במסע הסברה: "כל כך חשוב לדעת לצחוק, לצחוק גם על עצמכם - עם אחרים על עצמכם. תאמינו לי שזה מעביר דברים".

"אני אגיד לכם את האמת, אני לא משתפת את כל מי שעושה טיקטוק, ואני יודעת שהיא נפגעת מזה, כי היא לא אוהבת את הסצנה הזאת - גם אני לא", המשיכה גרינר והסבירה מדוע הפעם היא כן בחרה לשתף: "טליה נתנה לי הזדמנות והיה לה איזשהו חלום שהיא רוצה להגשים. אז אמרתי 'יאללה מאמי אני זורמת איתך', בשמחה אני אעשה את המונולוג שלי שעשיתי לפני עשר שנים אצל חנוך דאום, כי יש לה קהל מגניב. עכשיו זה משהו שללא שליטה עף ברשת ואנשים עושים על זה מלא טיקטוקים- זה סאונד מאוד וויראלי".

"זה מאוד מאוד ישן, לפני יותר מעשר שנים, ועשר שנים אחר כך אני עושה את זה פעם ראשונה בלייב, בשביל הקהל כמובן להצחיק ולצחוק עליי אבל לא על אביבית", אמרה והדגישה: " אף אחד לא צוחק על אביבית, אנחנו צוחקים עליי בוודאות. כל האנשים האלה הם מעריצים אביבית וליהיא ושום דבר לא היה לצחוק על - אלא רק לצחוק עם. אני אוהבת אותך אחותי, אם רק תצחקי על דברים הכל יהיה כזה איזי אני אומרת לך תעשי את הסאונד, אם את עושה את הסאונד הזה זה שוס. אני מאוד אוהבת שאנשים צוחקים מדברים שאני עושה, אין כמו הומור כדי להעביר דברים. אני מאחלת לכולם שבת שלום, סוף שבוע מהמם".

מעבר להורדת העוקב ההצהרתית, בר זוהר הגיבה באופן חד וחלק בסטורי. "להיות מושפלת ומבוזה בפעם השנייה בחיי מאותה בחורה זה לא אייקוני. לא ידעתי שלקרוא למישה זונה אמור להצחיק מישהו. הייתי בטוחה שכל הפמינסטיות יתקוממו על דבר כזה אבל מסתבר שהן עושות הופעה על חשבוני. עצוב לי מאוד שליהיא עשתה לי את זה. אני באמת אוהבת אותה אבל הגיעו מים עד נפש. בהצלחה לכל הנפשות הפועלות. אבא תרחם".

אביבית בר זוהר כבר הורידה עוקב (צילום: מתוך "עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר")
צילום: מתוך "עמוד האינסטגרם של ליהיא גרינר"

מעבר למה שכתבה בסטורי, בר זוהר מסרה בשיחה עם mako: "קמתי לבוקר של מאות תיוגים ואני מאוד מאוד פגועה, חשבתי שהיא חברה שלי. זה תמיד בתירוץ של צחוק? זה הופך את זה ללגיטימי? לקרוא למישהי זונה?".