בתחילת ינואר השנה, אביבית בר זוהר קיבלה הצעת נישואים בהפקה גרנדיוזית מבן זוגה קווין צרפתי. ההצעה סוקרה בכל אמצעי התקשורת, ובר זוהר כהרגלה לא חסכה בצילומים מהרגע, פרטים ושיתוף על התחושות וההתרגשות הגדולה, וכמובן הטבעת הנוצצת שענדה על אצבעה. אך היו לא מעט קולות שתהו - איך זה הגיוני שקווין מציע נישואין כשהוא עדיין נשוי לאקסית?

אז ביררנו, וכעת אנחנו מספרים לכם שבר זוהר לא סתם קיבלה הצעת נישואין בטיימינג ההוא, אלא שזה קרה רק אחרי שצרפתי נתן לפרודתו גט כדת וכדין. על כן, באופן רשמי, צרפתי גרוש ופנוי להתחתן עם בר זוהר. אם אתם תוהים איך קרה שהאקסית אפשרה את הגט אחרי כל הבלגן שהיה בין השלושה - מקורבים מספרים שזה נעשה בהסכם הדדי בין שני הצדדים.

אביבית בר זוהר מתחתנת (צילום: סלפי/אינסטגרם)
אביבית בר זוהר מתחתנת | צילום: סלפי/אינסטגרם

בהסכם בין אביבית וקווין לבין האקסית נקבע שאביבית תבטל את התביעה נגדה, ובתמורה, זו תסכים לקבל גט מקווין. לאחר התייעצות ומחשבה בנושא, בר זוהר החליטה להסיר את התביעה שכבר הלכה והחריפה והגיעה לסך של כ-900 אלף שקלים חדשים, ובכך למעשה אפשרה לבן זוגה לתת את הגט ולהפוך לחופשי ופנוי מבחינה חוקית.

נזכיר שההתחלה של בר זוהר וצרפתי הייתה לא פשוטה בלשון המעטה, כשהגרושה שלו טענה טענות קשות נגד בר זוהר ובראשן שהיא גנבה את בעלה. ההאשמות התגלגלו ללא מעט התכתשויות מסוקרות בין הצדדים, כשבחודש מרץ שנה שעברה נודע כי בר זוהר החליטה לתבוע את אשתו לשעבר של בן זוגה

אביבית בר זוהר וקווין בהשקה של "מלכות" (צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור)
צילום: רפי דלויה, יחסי ציבור

בזמנו בר זוהר תבעה את פרודתו על סך של למעלה מחצי מיליון ש"ח על תקיפה, לשון הרע והגנת הפרטיות כשטענה: "מאז היוודע לנתבעת כי פרודה נמצא במערכת יחסים עם התובעת ובפרט לאחר שידור התכנית, החלה הנתבעת לפעול כנגד התובעת ולהכפיש את התובעת ברבים", נכתב בתביעה. "בראיון שיזמה הנתבעת ל-mako סלבס, סיפרה כי לתובעת 'היה אותו סיפור בדיוק בספטמבר', וכי התובעת 'גנבה לי את בעלי', 'גנבה את החיים שלי והמשפחה שלי' ובכך, הציגה את התובעת כמפרקת משפחות סדרתית".

נראה כעת שהכל הסתדר בין השלושה, ובשיחה עם mako סלבס, אביבית שיתפה בתחושותיה: "ברוך השם, אני וקווין יכולים להתחתן כדת משה וישראל".