אביבית בר זוהר וקווין צרפתי (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

הערב (רביעי) אחרי החדשות, תשודר תוכנית נוספת של "ארץ נהדרת", ובמהלכה יגיעו שתי אורחות חגיגיות במיוחד. אביבית בר זוהר תגיע עם קווין צרפתי לחגוג את האירוסים - אחרי שהשניים הסעירו את המדינה כשקווין כרע ברך בטיול זוגי במרוקו והציע לאביבית נישואים. מי שעוד תצטרף לחגיגות המרגשות של אביבית היא לא אחרת מה"בסטי" משכבר הימים, ליהיא גרינר. 

על החיקוי האייקוני והמדויק של אביבית אחראית ליאת הר-לב, ומי שמחקה את ליהיא גרינר היא, כמובן כמו תמיד, עלמה זק. פנינו לאביבית וליהיא כדי לשמוע מה הן חושבות על החיקויים. בשיחה שלנו עם אביבית, היא הודתה: "אני ממש מאושרת שעשו חיקוי של קווין. זה חמוד, זה מצחיק ומשעשע אותי בסך-הכל". בשיחה עם בעלה לעתיד, קווין - הוא סיפר: "אני חושב שזה כבוד גדול להיות שם". 

 

ליהיא גרינר, שכבר רגילה לראות את החיקוי שלה בתוכנית כבר במשך יותר מעשור, סיפרה לנו: "עלמה זק מחקה אותי כבר 12 שנים, ואני מתרגשת ואוהבת הכל מהכל. אין על ההומור של 'ארץ נהדרת', והכי מעריכה את זה שמחקים אותי שם. תנו לי רק הומור ואני מאושרת". מה שכן, לליהיא הפריע רק דבר אחד בחיקוי - הנחיריים שיצרו לעלמה זק. "אין לי נחיריים כאלה", טענה ליהיא.