עדן בן זקן ובעלה שוקי ביטון לקחו פסק זמן מחדשות קשות והגיעו אתמול בערב (חמישי) לאכול סושי בראשון לציון ולפזר קצת טוב. כשהבחינו במקום במילואימנקית מאיה לוי, מדריכת ירי שמתהלכת מאז 7 באוקטובר עם נשק, החליטו לשלם עבורה ועבור משפחתה את החשבון.

"טוב אני רועדת מהתרגשות. הרגע יצאתי מהסוהו בראשל"צ, שולחן לידי עדן בן זקן ושוקי בעלה ישבו. כשבאנו ללכת ולבקש חשבון המלצרית אמרה ששוקי שילם עלינו את החשבון וביקש למסור לי תודה על זה שאני משרתת במילואים. נשארנו בהלם ופשוט התחלנו לבכות, בבקשה שוקי ועדן הלוואי והסטורי הזה יגיע אליכם הלוואי והייתם נשארים לחבק אותי תודה על הכל הרסתם אותנו מהתרגשות תודה על העיניים הטובות שלכם. אני אוהבת אתכם".

המחווה המרגשת של עדן בן זקן ובעלה  (צילום: מתוך אינסטגרם)
הסטורי שהעלתה המילואימניקית | צילום: מתוך אינסטגרם

את עדן ושוקי שירתה אותה מלצרית ששירתה את מאיה, שהגיעה למסעדה עם אחותה לחגוג יום הולדת לאמן. הסטורי שהעלתה מאיה אכן הגיע לעדן, שכתבה לה בחזרה "באמת מכל הלב, שרק תהיו מאושרות ותודה לך על השירות שלך לעם ישראל".

אבל עדן לא הייתה היחידה להודות למאיה. המלצרית, שהגיעה לספר למאיה ומשפחתה שהחשבון שולם, אמרה להם ששוקי ביקש למסור "תודה שאת משרתת את המדינה שלנו בזמנים האלה". כמה רגעים לאחר מכן, הוא כבר עשה זאת בעצמו ואף איחל להן מרחוק "מזל טוב אמא" לפני שיצא עם עדן מהמקום.

המחווה המרגשת של עדן בן זקן ובעלה  (צילום: מתוך אינסטגרם)
ההתכתבות של עדן בן זקן ומאיה | צילום: מתוך אינסטגרם

בשיחה עם mako סלבס, שוקי ביטון, בעלה של בן זקן, מסר בתגובה: "היה לה נשק אז ישר זיהינו שהיא חיילת כי היא ישבה ממש לידנו. עדן חשבה על הרעיון לפרגן להן".