ליהיא גרינר לא הצליחה להישאר אדישה אל מול החדשות הלא פשוטות שקורות במדינה, והעלתה סרטון בו היא מתרעמת (בצדק) על העובדה שגננות ומטפלות ממשיכות להתעלל בילדים. מקרה אחד ספציפי היה לה קשה במיוחד, והיא זעקה: "עלה אייטם על ילד שנולד סופר בריא ונהיה סופר נכה, בגלל ההתעללות של הגננת הפוסטמה, המגעילה, הפאקינג נבלה, המפלצת. מה זה קשה לי עם זה".

"אבל איך ההורים לא מפוצצים את הגננות?", תהתה גרינר, "אני הייתי עושה אמבוש, קוראת לכל ההורים בשושו, ומה זה מפוצצת. הייתי עושה לגננת או המטפלת הזאת אותו דבר, פי אלף יותר גרוע, ואם הייתי צריכה גם להיכנס לכלא - הייתי נכנסת לכלא, כי הם בטח היו גם משחררים מהר. יש רוצחים שהם משחררים מהר". 

"אז לפוצץ, לעקור להן את העיניים. להתעלל בהם בחזרה", המשיכה גרינר. "אם היו מתעללים לי בילד, אמאל'ה, מה הייתי עושה. אני יודעת שזה לא יחזיר את הילד להיות בריא, אבל חייב משהו קצת מספק. אני לא מבינה את הצדק במדינה".

פנינו לליהיא לקבלת תגובה על דבריה, והיא מסרה לנו: "אני מבינה שזה נשמע שאני לוקחת את החוק לידיים, אבל אני לא מחכה לחוק כשזה מגיע לילדים שלי. מה יעשו עם אפוצץ אותה במכות? מה? לפחות שחררתי קצת. זה הראש שלי, ככה אני חושבת, ואני יודעת בוודאות שככה הרבה מרגישים. מאוד אנושי לדעתי".