כמעט חודשיים עברו מאז ששדרן הרדיו אליקו (45) הכריז על האהבה החדשה בחייו, לירז ארז בת ה-18. מאז הפרסום על הזוגיות, השניים סופגים ביקורות רבות על פער הגילים ביניהם, שעומד על לא פחות מ-27 שנים. אמש (שלישי) בערב הוולנטיינ'ס דיי, לירז שיתפה סטורי מלא אהבה לאליקו - ובו ענתה לכל המצקצקים והמבקרים. 

"אלי שלי, אהבת חיי. אנשים צרי עין מסתכלים על הפרטים הרדודים", כתבה. "בסופו של דבר, אנחנו זוג בני אדם שהתאהבו מהלב וזכו באהבה אמיתית. האהבה שלנו תנצח הכל. הכל תפאורה כשיש אהבה", הוסיפה לירז. אליקו לא נותר אדיש לדבריה של בת זוגו - והגיב לה: "יפה שלי, כתבת נכון ומרגש. אוהב אותך". 

בת הזוג של אליקו יוצאת נגד המבקרים (צילום: instagram)
צילום: instagram

נזכיר שאליקו בישר לראשונה על הזוגיות עם לירז בליל הסילבסטר האחרון, כשהעלה תמונה של כפות ידיהם יחד, וכתב: "מצאתי את שאהבה נפשי". השניים הכירו לראשונה לפני כחצי שנה במפגש מקרי מתחת למקום העבודה שלהם. כבר בתחילת חודש שעבר, כשהחלו לזרום אין-ספור ביקורות נגד מערכת היחסים ביניהם, אליקו ניצב איתן - והדף את התגובות השליליות. בשיחה עם mako סלבס, הוא הודה: "לאהבה המיוחדת שלנו אין זמן, אין גיל ואין מקום. פגשתי בחורה מיוחדת במינה שהצליחה להזיז לי את הלב שהיה סגור".