בשישי האחרון העוקבים האדוקים של מלכת היופי לשעבר, מור ממן, גילו שהיא בזוגיות חדשה וסופר מסקרנת, זאת על ידי תיוגים הדדיים בסטורי שלה ושל בן הזוג החדש. זה קרה אחרי שממן העלתה סטורי עם משלוח של חלות שקיבלה - ואילו משולם העלה את סטורי דומה עם המשלוח - וכתב:"משלוח לאשתי", כשתייג את ממן. 

סטורי של מור ממן (צילום: instagram)
הסטורי של מור ממן עם החלות שבן הזוג החדש הביא לה | צילום: instagram

הסטורי של שלום רהב משולם, בן הזוג של מור ממן (צילום: instagram)
"משלוח לאשתי": הסטורי של שלום רהב משולם, בן הזוג של מור ממן | צילום: instagram

ממן, שלפני שמונה שנים החליטה להתקרב לדת ולחזור בתשובה, נמצאת בתחילתה של מערכת יחסים עם בחור חרדי בשם שלום רהב משולם, בן 41, גרוש ואב לילדים. משולם הוא בעל מכון אגרוף - ואפילו מנהל עמוד טיקטוק מצליח במיוחד, שכולל סרטונים מהאימונים שמעביר בתוך זירת האגרוף. 

שלום רהב משולם, בן הזוג של מור ממן (צילום: instagram)
שלום רהב משולם, בן הזוג החדש של מור ממן | צילום: instagram

כעת ממן מגיבה לראשונה על הזוגיות ל-mako סלבס - ומבהירה לכל אלה שחשבו שהיא כבר מאורסת: "אנחנו לא מאורסים, רק בשלב שמכירים אחד את השנייה. זו לא זוגיות רגילה, שנינו שומרים נגיעה, נפגשים כל כמה זמן, בוחנים את הקשר - ויש לנו ליווי צמוד של הרב הגאון הינוקא לאורך כל תהליך השידוך". 

שלום רהב משולם, בן הזוג של מור ממן (צילום: instagram)
צילום: instagram

עוד הוסיפה ממן: "שנינו גרושים. בסוף אנחנו רוצים לעשות את הטוב ביותר, במיוחד בגלל ששנינו חוזרים בתשובה ולא באנו מבית דתי. כרגע אנחנו בוחנים את הקשר לקראת חתונה בעזרת השם, אם זה זה - אז חתונה, ואם זה לא אז לא. שנינו לא מושכים את הקשר שנה-שנתיים כמו זוג חילוני. עניין של כמה חודשים עד שבאמת מבינים אם זה הולך לחתונה או לא".

כזכור, בפברואר 2022 ממן התגרשה מבעלה לשעבר, פרנק אמסלם, אחרי ארבע שנות נישואים ושני ילדים משותפים. השניים נישאו בשנת 2017 כשממן הייתה בהיריונה הראשון עם ג'וזף.