לפני כשבועיים, הזמרת והשחקנית משי קלינשטיין, ילדה את בנה הבכור, יהונתן. מעבר לעובדה שיהונתן הקטן הפך את משי ובן זוגה מתן מצפי להורים לראשונה, הבייבי הקנה לרמי קלינשטיין וריטה את התואר "סבא וסבתא".

בריאיון ל"אופירה וברקוביץ'", הזמרת האהובה שיתפה בתחושות שלה לגבי התואר החדש וקיבלה הפתעה מקסימה מבית ליין "אופירה וברקו". "פעם שסבתא בשבילנו הייתה מישהי כפופה, מסכנה, בת 4,000 שנה. אבל אני גאה כל כך להיות סבתא", אמרה ואישרה את התיאור שאופירה נתנתה לה, "אמא של אמא משי".

היא אמנם מאוד חדשה בתפקיד, אבל כבר יודעת איך הוא הולך להיראות. "לא פול טיים ג'וב", אמרה לצמד המנחים והסבירה למי משניים בייבי יהונתן דומה: "בנתיים למתן - מתן הכי חתיך בעולם". רק כדי לחדד את היופי, ריטה קיבלה בעיצומה של השיחה בגד חדש לתינוק עליו מודפס הכיתוב: "מה ששלו שלו" - כשברקע תמונתם של המנחים.

"זאת הקולקציה החדשה של 'אופירה וברקו' - פתחנו ליין. תמסרי ליהונתן הקטן את אהבתנו", אמרה אופירה וריטה ששמחה לקבל את ההפתעה המקסימה הגיבה: "אני הולכת לראות אותם היום, אני אלביש אותו בזה". 

כל השנים אני שומע אותך, מאיפה הקול הזה? צמרמורת בכל הגוף.
"מגיל ארבע אני זוכרת את עצמי שרה ומבינה לגמרי שאני בבית הכי עמוק של עצמי, שאני חוזרת הביתה".

סבתא טרייה: ריטה בראיון ל"אופירה וברקוביץ'" (צילום: מתוך אופירה וברקוביץ', קשת12)
איזו הפתעה חיכתה לה באולפן? | צילום: מתוך אופירה וברקוביץ', קשת12

בואי נדבר על סיבוב ההופעות שאותו הפיק האקס, איך זה לעבוד ביחד?
"בהתחלה זה לא היה יכול לקרות, צריך לעבור זמן שהדברים ירגעו. הוא הלחין לי כמעט את כל השירים שלי, הוא מכיר כמעט כל מילימטר בקול שלי ויודע בדיוק איך להפיק את השירים".

אין קנאה?
"מה פתאום אנחנו חברות. אלכס ממש חמודה".

הוא מעורב גם באלבום החדש?
"האלבום החדש הוא באמת יצירה אחרת לגמרי, שיצרתי עם אייל ליאון קצב, בא מחופש אמנותי הכי חסר חוקים שבעולם".