הקבוצה השנייה ב"הזמר במסכה" הצטמצמה אמש לשלושה חברים, אחרי שהטווס הודח מהתחרות ומתחת לתחפושת התגלה, להפתעת כולם, איש הטלוויזיה ארז טל. הארטישוק, ההיפופוטם והדגה זכו להמשיך בתחרות, לפחות לעוד ביצוע אחד - ובינתיים רשימת החשודים והחשודות הולכת ומתארכת.

החשודות המרכזיות כרגע כדגה הן השחקנית והזמרת משי קלינשטיין והמגישה מעיין אדם. קלינשטיין מנוחשת על ידי חברי הפאנל מתחילת העונה, לעומת אדם ששמה עלה בפעם הראשונה אמש על ידי שחר חסון.

הדגה (צילום: הזמר במסכה, קשת 12)
תעלומה. הדגה | צילום: הזמר במסכה, קשת 12

"אני רוצה קצת לערבב", הודיע שחר כהרגלו, "לאחרונה היא הפתיעה אותנו בריאליטי אחר. לא ידענו שהיא יודעת לרקוד, ואז היא רקדה מדהים. חשבתי שיכול להיות שהיא באה לפה להפציץ ושהיא גם יודעת לשיר טוב. אולי זאת מעיין אדם".

קלינשטיין ואדם זכו היום למשלוח לא שגרתי בכלל, שנמסר להן בפתח ביתן: אקווריום שבתוכו שוחה דג זהב. קלינשטיין הופתעה כשפתחה את הדלת: "אתם פשוט לא נורמליים", ומיהרה לתייג את חברת הפאנל אופירה אסייג שמעורבת ביוזמה הזאת.

אדם ההריונית, שבכוונה לא הגיבה לחשד שהיא הדגה מאז שידור הפרק אמש, נאלצה לעשות זאת. "ניסיתי להתעלם מהסיטואציה", הודתה, ובחרה שלוש משאלות שהייתה רוצה שדג הזהב ימלא לה: "ילדה בריאה ושמחה, שיקום רצפת האגן במהרה ושלוסי לא תאכל את הדג". לוסי היא כמובן החתולה המהממת של אדם, ואם לשפוט לפי סטוריז קודמים שלה - הדג הזה יצטרך לא מעט מזל בעצמו.