כתב חדשות 12 גלעד שלמור, בעלה לשעבר של אדוה דדון ואבי בתם המשותפת, אילן, כתב טקסט מצמרר על הילדה אביגיל עידן, שנחטפה בשביעי באוקטובר ונמצאת בשבי החמאס, יחד עם 238 חטופים נוספים. שלמור פרסם את תמונתה של אביגיל, וכתב את המילים:

"אני לא מצליח להפסיק לחשוב על אביגיל, הילדה עם התלתלים. איך ברגע אחד בשבעה באוקטובר הפכו חייה מחיים של צחוק ילדי לסיוט מטלטל. רק בת 4 והיא יתומה מהוריה, כלואה בשבי המפלצות. דעי לך אביגיל, כבר שנים שלא התפללתי, אבל מאז שראיתי את התמונה שלך עם העיניים הרכות והמחייכות אני מתפלל עם כל כך הרבה כוונה עד שלפעמים אני מדמיין שבום על קולי נשמע בשמים. 

"הלוואי שהם נותנים לך לאכול. אני מדמיין אותך מחזיקה ביד קטנה חתיכה של פיתה עם גבינה צהובה. זה לא היוגורט שאהבת או הקורנפלקס השוקולדי, אבל אחרי שלושה שבועות את בטח מבינה כבר שזה מה שיש ושהחיים הם לא מה שהיו פעם, כשאבא היה מכין לך בדיוק את מה שאת אוהבת. הלוואי שיש מי שמחבק אותך בזמן שאת בוכה. אולי נערה ששבויה גם היא. הלוואי שהיא מצחיקה אותך ועושה לך צמות, ויחד אתן משחקות במשחקים שהיא זוכרת מהצופים. הלוואי שהחום שהיא מעניקה לך מסייע לה להתמודד עם מה שעשו לה המפלצות, הלוואי שהנוכחות שלך מעניקה לה נחמה וטעם לחיים שנהרסו. הלוואי שהיא מנגבת לך את הדמעות, נושקת בעדינות לראשך כשאת בוכה וקוראת לאמא. אמא, אני רוצה את אמא. 

View this post on Instagram

A post shared by Gilad Shalmor (@gilad_shalmor)

"אני ממש שומע את הקריאות שלך באוזניים שלי. כי גם לי בבית יש ילדה עם ראש מתולתל כמו שלך, בדיוק בגילך, ואני יודע שכמו שאין אני בלעדיה כך אין היא בלעדי. בימים האחרונים, בשעות הקצרות שאני בבית, אני לא מצליח להפסיק להסתכל עליה, להעביר את האצבעות שלי בתלתלים המתוקים. 'אבא למה אתה מסתכל עליי ככה?', אילן שאלה אותי אתמול. אני רק מתפלל אילני, מתפלל שחיות הפרא יזכרו שגם הן היו פעם גורים".