הכוכבת חובבת הפרובוקציות ליהיא גרינר התארחה הבוקר (שני) בתוכנית של פאולה וליאון, והצליחה להעיר את כולם. הנושא שעליו התבקשה לדבר היה קמפיין ההלבשה התחתונה שבו כיכבה קורין גדעון ובו בחרה הדוגמנית לא לרטש את קימורי גופה. ליהיא בחרה להעביר את המסר שלה בצורה ויזואלית ולהציג בפני פאולה וליאון (ומול כל מדינת ישראל) כיצד היא מתמודדת עם הקימורים. 

גרינר קמה ממקומה, מה שכבר עורר דריכות ואי נוחות אצל המנחים שתפקידם להשליט סדר באולפן, אך לבסוף ליאון זרם עם ליהיא ואפשר לה לעשות את שלה. לא עברו שלוש שניות והוא כבר הצטער על זה וצעק לעברה של ליהיא "לא, לא, לא!", אך זה היה מאוחר מדי. ליהיא כבר הניפה את שמלתה אל על והראתה לשלל הצופים בשלל הגילים איך נראה המחטב שלה.

ליהיא גרינר מביכה את פאולה וליאון (צילום: מתוך "פאולה וליאון")
צילום: מתוך "פאולה וליאון"

המנחים ההמומים לא יכלו להשיב את הנעשה כי התוכנית משודרת בשידור חי, וכל שנותר להם היה לתפוס את הראש בייאוש, לצחוק במבוכה ולנסות לגרום לליהיא לשבת בחזרה. ליהיא כמובן לא נראתה נבוכה בכלל והמשיכה את השיחה כרגיל.

פנינו לליהיא לקבלת תגובה - וזה מה שהיה לה לומר: "הדבר היחיד שמבאס אותי הוא שלא הצלחתי להשחיל את ה-30% הנחה שיש עכשיו בבאניטאמי לכבוד חנוכה על חליפת הגוף המחטבת שהראיתי בתוכנית. בלי פילטר ופלי פוטושופ. רק באני טאמי". מאחלים לליהיא להמשיך להיות שלמה עם הגוף שלה ולא להתאים את עצמה לסיטואציה - ככה אנחנו אוהבים אותך.

בשידור: ליהיא גרינר חשפה את המחטב שלה (צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת12)
מתוך "פאולה וליאון" | צילום: מתוך "פאולה וליאון", קשת12