אם יש משהו שלמדנו מהעונות הקודמות של "הזמר במסכה", זה שהרמזים והקול לא מספיקים כדי לפצח את זהות המשתתפים. צריך לחפש מעבר, כמו שפת הגוף ומבנה גוף. אמש (שבת) בפרק פתיחת העונה, פגשנו לראשונה את הצמר גפן המתוק: זמרת מצוינת, תמירה ויפהפייה שעוררה סקרנות רבה בקרב חברי הפאנל.

אופירה אסייג, אלופת הניחושים, הייתה בטוחה שהיא יודעת מי זאת: שרון חזיז. "הגיע הזמן של הזמרת הזאת לחזור ובגדול לקדמת הבמה", הודיעה ומנתה את האפשרויות שפסלה על הסף: "יש סיכוי שסיגל שחמון שיושבת לידי מיטה ליד מיטה בפילאטיס של לאה שנירר, זאת היא? לא. התלבטתי נורא, אבל אלה לא הרגליים שלה - אפילו שגם לה יש רגליים יפהפיות".

לשחר חסון היה הימור אחר לגמרי: "משהו בקול שלה הזכיר לי את השם שאני הולך להגיד. אני מרגיש שזה הזמן שלה עכשיו, אפילו שהייתה פה תמיד. עכשיו הפוקוס עליה. היא מתוקה כמו תות שדה, כי היא קשורה למשפחת שדה - זו אילנית לוי".

אופירה תהתה, "לאילנית יש כאלה רגליים ארוכות? אילנית מתפשטת לידי באולפני הרצליה, אני יודעת בדיוק איך היא נראית. אילנית לוי זה לא. שרון חזיז הרבה יותר גבוהה".

אילנית, שהיא כידוע אחת מהצופות המושבעות של "הזמר במסכה", צפתה בתוכנית מהבית, סיפקה את הניחושים שלה על כל אחת מהתחפושות - והופתעה כשהפכה בעצמה למנוחשת. כשאופירה הביעה ספק האם הרגליים של אילנית ארוכות מספיק בשביל הצמר גפן המתוק, הגיבה כך: "סליחה, בובה. הרגל ארוכה, מאמי. לא כזאת ארוכה, אבל ארוכה. היא מתארכת", צחקה אילנית והסכימה במידת מה עם אופירה, "היא צודקת אבל".

מי שפחות הסכים היה אלירז: "נשמה, היא יוצאת עם 1.90", פנה לאופירה, "חצופה, תתביישי לך". הכל בהומור כמובן, אבל כשחושבים על זה: אם אילנית באמת הצמר גפן המתוק, האם הייתה מנסה בכוח להפוך את עצמה לחשודה? ימים יגידו.