הבוקר (ראשון) ההורים שביננו סוחבים את השבוע האחרון של חודש אוגוסט ומחכים להביא את הילדים למסגרות, בתקווה שהשביתה לא תצא לפועל. ליהיא גרינר, אמא לשלושה ילדים, דאגה מבעוד מועד לבייביסטר (אמא שלה) כדי שתוכל להגיע לטיפול הרפואי.

גרינר חושפת באומץ כי היא סובלת מבריחות שתן, בעיה נפוצה שאחת מתוך שלוש נשים סובלנות ממנה ופוגעת באיכות החיים. "אני עושה טיפול לרצפת אגן", סיפרה לנו רגע לפני שנכנסה לקליניקה. "יש לי בעיות בריחת שתן אחרי הלידות ואני עושה טיפולים אצל פאני בר לוי. אבל ביננו", התבדחה.

חוץ מזה, כך סיפרה לנו גרינר, האקר טורקי פרץ לה לחשבון האינסטגרם. "עשו לי פישינג. החזירו לי את העמוד שלי ואז הוא שוב גנב לי אותו! קיבלתי הודעה על זכיוות יוצרים של סרטון, הגשתי בקשה לשימוש והוא לקח לי. לקחו לי את הלב והנשמה, את החמצן. קשה אבל אני אקבל בחזרה. עכשיו אני בטיקטוק".

ליהיא גרינר במרפאה לבריחת שתן (צילום: אור גפן, יחסי ציבור)
צילום: אור גפן, יחסי ציבור

איך את שורדת את החופש הגדול?

"קשה, היה לי את התור הזה מלא זמן, אמא שלי עם הילדים והצלחתי להגיע. אם תהיה שביתה בראשון לספטמבר אני אתכנן איזה סופ"ש לילדים. אני מבינה את המורים... צריך להשקיע במורים שלנו בטירוף ולשלם להם שכר הגיוני, זה העתיד של הילדים שלנו והמורים צריכים להיות שמחים. פליז תטפלו במורים! המדינה עשירה נמאס לי מהקמצנות הזאת! יש חברי כנסת עם נהגים שמקבלים ארבעים אלף בחודש על כלום!".

ליהיא גרינר במרפאה לבריחת שתן (צילום: אור גפן, יחסי ציבור)
צילום: אור גפן, יחסי ציבור