מפגש הזוגות של "חתונה ממבט ראשון" הסתיים, ובמהלכו צפינו בזוגות פותחים הכל אחד בפני השני על המשברים שחוו בדרך והרגעים היותר טובים, במטרה לקבל צידה לדרך לקראת החלק המכריע של התהליך הזוגי שלהם. היום (שישי) ב"גלית ואילנית", אודל, אחותו של רפאל יונתן עמר, שיתפה בתחושות שלה לגבי הקשר שלו עם עידית.

"הוא מאוהב", אמרה אודל בנחרצות, כאשר אין לדעת אם מדובר בעידית או שלא. "הוא בונקר, אבל אני בונקרית הרבה יותר ממנו", הוסיפה בחיוך.

אחות של רפאל מ"חתונה ממבט ראשון בראיון (צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12)
מה היא חושבת על הקשר שלו עם עידית? | צילום: מתוך "גלית ואילנית", קשת 12

בהמשך, היא התייחסה לעידית ולאופן שבו היא ומשפחתה קיבלו את אחיה כבר מתחילת התהליך שלהם. "היא מהממת. ראיתי את המשפחה שלה שעוטפת, חמה ומדהימה", אמרה והוסיפה. "לא רואים את הקליק הראשוני מהחתונה, אבל ממש שמחתי שזאת היא – יש להם הרבה דברים במשותף".

את הבנת לאן רפאל מכניס את עצמו?
"זאת לגמרי מערובלת, גם אני חלק מאוד גדול מהדבר הזה, כי אני המשפחה שלו. אני היחידה שהוא סיפר לה על הדבר הזה - דחפתי אותו לשם, אני רואה שהוא עושה דרך מדהימה".

מי שמכיר היטב את ליאור, הוא נתי אחיו התאום. במהלך השיחה, נתי הסביר כי לדעתו ליאור בחר בדרך חיים אחרת משלו. "ליאור בחר בדרך חיים טיפה שונה - ההורים שלי קיבלו את זה מאוד בהבנה. אני מאוד מעריך את מה שהוא עושה, זה לא פשוט לבחור במשהו אחר".

ליאור ונתי מגיעים ממשפחה מסורתית, ולדעתו של נתי, אחד הדברים שליאור אוהב אצל קטיה הוא הכבוד שהיא מעניקה למסורת. "זה מה שמייחד את קטיה וזה בדיוק מה שליאור אוהב אצלה. היא יודעת לכבד את מה שחשוב לליאור. יש ביניהם את הכימיה הזאת של לכבד אחד את השנייה. אני יודע שמאחורי הקלעים שמה שקטיה עושה את המקסימום".

תספר לנו שהם רבים גם.
"מושלם זה לא. לכל זוג יש את הריבים, אבל הם מקסימים, אנטילגנטיים ובוחרים לעשות את הדברים מאחורי המצלמה. יש פה התאמה מאוד טובה שעשו".