ביום שבת האחרון, חודש וחצי אחרי שלא התראו, דיאן שוורץ ונתנאל רודניצקי התאחדו - ומאז הם בלתי נפרדים. הוא סיים במקום החמישי בגמר, וכבר למחרת החליטו שוורץ ורודניצקי לשכור חדר במלון יחד, להתנתק ולהשלים פערים במשך כמה ימים. אבל כעת מתברר שיש סיבה שהם בחרו לשכור חדר במלון - וזה לא הרצון להשלים פערים. בסביבתו של נתנאל טוענים: דיאן "השתלטה על הילד".

טענות קשות מגיעות ממקורביו של נתנאל, שמספרים כי מיד אחרי שהוא יצא מבית "האח הגדול", הוא בחר לנתק קשר מקרוביו, וליתר דיוק - מחבריו וממשפחתו. "בערב הגמר דיאן ישבה לידו והראתה לו קטעים מחברים שלו שהיו נגדה כביכול, ושמחו שהיא יצאה", סיפרו לנו מקורבים. "הוא ישר הוריד עוקב משתי חברות טובות שלו, שאחת מהן ניהלה לו את העמוד כשהיה בבית, והשנייה שמרה לו על החתול במשך כל התקופה".

בסביבתו מספרים כי נתנאל "עלה הביתה אחרי הגמר, לקח בגדים והם נסעו ישר למלון", בזמן ש"ההורים שלו בוכים", הוסיפו. "כולם מחכים שיגיד תודה, משהו... שילך הביתה. ההורים מחורפנים מגעגוע, וכלום". 

עוד הם מוסיפים ש"כולם מחכים לסרטון תודה לתומכים, משהו, וכל מה שהוא מעלה קשור רק לדיאן". יש כאלה שאפילו טוענים ש"דיאן היא זו שיושבת לו על האינסטגרם, מסננת ומורידה עוקבים".

דיאן שמעה את הטענות הקשות והפנתה אותנו לסוכנות "יולי" המייצגת אותה. מהסוכנות טרם התקבלה תגובה.

נטלי, אחות של נתנאל, מסרה בתגובה: "הגיעו אלינו השמועות. המשפחה ממש לא כועסת על נתנאל, ההפך הוא הנכון. המשפחה מבינה את יציאתו מבית 'האח הגדול' ומכילה. נתנאל בקשר עם הוריו ואחותו ואנו נותנים לו את הזמן שלו לעכל ולהתחבר בקצב שלו לעולם שבחוץ".