צילום וריאיון: ניצן גריב

הצ'ורוס של בן אביבי אולי טעים בעיני זוגתו ב"חתונה ממבט ראשון", מעין דורי, אך תמיד יש לאן לצמוח, לא ככה? פגשנו את אביבי במתחם סדנאות הבישול של רשת "4Chef" ושאלנו אותו על הכל מהכל, וכן, גם על הזוגיות שצילקה אותו.

"זה מרגש מאוד, מלא עליות וירידות וכיף בגדול ללמוד ככה על עצמך. אני נהנה מהחוויה כמכלול", סיפר לנו בן על צפייה בעצמו ב"חתונמי". "אני מסתכל על זה במבט של המון ביקורת, מסתכל על עצמי ובא ללמוד איך אני מתנהג ומה אני רוצה לשנות, מה יותר טוב לי ומה פחות טוב לי. מה ממה שאני עושה אני עומד מאחוריו, ומה בא לי לשנות - ויש לי הרבה רגעים שאני אומר לעצמי, איפה למדת את זה? יש דברים יותר טובים לעשות".

מעין דורי ובן אביבי  (צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12)
צילום: חתונה ממבט ראשון, קשת 12

היום אתה בזוגיות?
"אני לא יכול לגלות לך".

העונה אנחנו שומעים הרבה על עניין המשיכה שלך למראה החיצוני של מעין, למה?
"יש המון צורות והמון דרכים להימשך לבן אדם. העניין עם מעין מבחינתי הוא נורא מורכב, כשאני מסתכל עליה זה פוגש אותי במקומות. בחיים הרכבתי לעצמי דמות זוגית שאיתה אני רוצה לחיות, שהיא מה שמוצא חן בעיני וזה הטעם שלי. וכשאני פוגש את מעין, עם הרבה מאוד משיכה אינטלקטואלית ופיזית, זה נורא מבלבל אותי. ואז עולות שאלות. מה שאתה חושב לא באמת נכון. ואז עולה ביקורת, מאיפה זה מגיע? כי הגוף שלי מגיב לזה טוב. בקיצור, אני עדיין לומד. זה לא משהו שאתה מצליח ביום לסדר לעצמך בראש".

מהצד של הצופים רואים שיש משיכה.
"נכון, אני גם זוכר שהרגשתי את זה".

מה היית עושה אחרת?
"אולי ניגש למגע פחות מהר. פחות זורק את עצמי לתוך הפיזי. יותר שיחות, להכיר את הבן אדם לפני, יותר איזי.  בגלל שהמשיכה הייתה נורא חזקה אז רצנו לשם, בדיעבד אולי זו הייתה קצת טעות". 

בן אביבי ומעין דורי (צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת12)
צילום: מתוך "חתונה ממבט ראשון", קשת12

בתוכנית מרגישים שאתה קצת מפחד ממחויבות, מה קרה?
"לא קצת, אני מפחד ממחויבות. הייתה זוגיות שמיררה לי את הנפש ואחריה אני צריך להתמודד עם ההשלכות מול מעין. זה לעבור שלב שלב, נורא קשה לחשוף שוב מקומות שכל כך כאבו".

מה גרם לך להיפגע בעבר?
"קרה מספיק".

ולסיום, איך אתה עם התגובות?
"אלה שאוהבים מאוד מאוד אוהבים, אלה שכועסים מאוד כועסים - אבל זה חלק מהעניין. אנחנו נוגעים לאנשים במקומות מאוד רגישים. אני לומד ונהנה. לי טוב".