יוצא "האח הגדול" נתנאל רודניצקי יצא נגד שותפיו הקודמים לבית, והחליט להגיד את כל מה שהוא חושב על ההתנהלות שלהם מאז סיום התוכנית. נתנאל לא חשף למי הוא מתכוון בדיוק, אבל לפי התגובות של חבריו לבית, אפשר לראות מי מהם לקח את זה באופן אישי.

בסטורי כועס וביקורתי, כתב רודניצקי: "לפני שלושה חודשים לא עניינו אף אחד, והיום כל אחד מכם טיפס על עץ גבוה, כאילו אתם סלבים כבר 20 שנה", כתב. נתנאל המשיך לבקר את היחס של יוצאי הריאליטי לסביבה: "דברו בגובה העיניים לכל בנאדם שאומר לכם שהוא אוהב ומעריך, כי מחר כבר לא יגידו".

סטורי נתנאל רודניצקי (צילום: instagram)
צילום: instagram

היחס של המתמודדים לשעבר למעריצים הוא לא הבעיה היחידה של רודניצקי. הוא המשיך לנושא שיתופי הפעולה העסקיים של הכוכבים שלדעתו הם לא מכבדים: "תפסיקו לעשות שת"פים בארומה בשביל קרואסון שוקולד כי זה מביך", כתב ולאחר מכן סיכם: "אל תחליפו את עורכם בגלל תהילה ומצלמות".

אומנם לא ברור למי הוא התכוון בדיוק, אבל הראשונה להגיב לו הייתה בר כהן, שהעלתה סטורי בו היא נראית אוכלת סנדוויץ' מארומה וכותבת: "ארומה עושים שת"פים? מתה לסדר לעוקבים שלי קוד על שלם סלמון עם מלפפון חמוץ". בנימה יותר אישית היא תייגה את הסוכנת שלה וכתבה: "תסדרי ל'חברים' שלי קצת עבודה או עוקבים כמו שלי". אאוץ'.

סטורי של בר כהן (צילום: instagram)
צילום: instagram

מי שהגיב גם כן הוא אופק לוי, שהסטורי שלו הרבה פחות לוחמני משל כהן. אופק כתב: "מודה שאני מת על ארומה", ובמחווה של פיוס תייג את נתנאל וכתב "וגם עליך". נזכיר שהיחסים בין השלושה ידעו עליות ומורדות במהלך התוכנית, וכנראה שבין בר לנתנאל עדיין קיימים משקעים.

סטורי אופק לוי (צילום: instagram)
צילום: instagram