זה כבר כמה ימים שדיאן שוורץ נמצאת מחוץ לבית "האח הגדול", אלא שבניגוד לנוהל הרגיל של מודחים מהבית - היא לא הצטלמה, לא התראיינה ועמוד האינסטגרם שלה אפילו הושבת ליממה. עכשיו היא שוברת שתיקה ומגיבה לראשונה מאז יציאתה מהבית, אחרי שכבר התעדכנה בביקורות ובתגובות הקשות.

"היי חברים, הבנתי שעשיתי הרבה בלגן בחוץ בחודשיים האחרונים", כתבה דיאן, "אני רוצה להגיב בדרך שלי, בלי צנזורים או סינונים. בלי פרקים ערוכים, בלי דלתות בערוץ 26, בלי קטעים קצרים שעולים בטיקטוק. רק אתם ואני. מעולם לא התכוונתי לפגוע באף אחד. הגעתי ל'האח הגדול' במטרה להגדיל את החשיפה שלי לעוד קהלים ולמנף את הקריירה שלי כדוגמנית בארץ שלי".

"נשאבתי לתוך סיר לחץ מטורף שהוציא ממני דברים שלא יוצאים ביום-יום", המשיכה דיאן. "פתאום ריבים על אוכל, על מקומות ישיבה, על קידוש, על סיגריות. הרגשתי בודדה, מותקפת, מאוהבת, שמחה, עצובה, מדוכאת, מתגעגעת. וכל רגש כזה בתוך בית האח הגדול הוא על 200. חסר פרופורציות. אני יודעת מה עברתי בתוך הבית, מה הרגשתי, מה נאמר לי, וברור לי שלמי שלא שם קשה להבין את העוצמות של כל רגע ורגע בבית הזה".

View this post on Instagram

A post shared by Dian (@dianschwartz_)

"היו פעמים שהתנסחתי בצורה מוגזמת והעלבתי", הוסיפה. "ובאמת, שאני התנצלתי בבית בפני מי שפגעתי ועוד אתנצל בפני מי שלא הספקתי, ומתנצלת עכשיו בפניכם, הצופים, שנפגעו מהאמרות שלי. המשחק החברתי והניתוק מהעולם שבחוץ לקח אותי לקיצון שלי עם עצמי".

"ייקח לי עוד זמן להשלים ולעכל הכל", סיכמה שוורץ, "ובינתיים, אני מאמינה שעוד ניפגש – ברחוב, בסופר, בצילומים, באירועים. ולפני שאתם אומרים 'פיפי, חרטטנית, ממציאה, הכי לא קרה', תנו צ'אנס ונסו להכיר אותי באמת - בלי מצלמות, בלי תסריטים או משימות תקציב שבועיות. ותזכרו, מה שרואים מכאן לא רואים משם. מקווה שתצליחו לשמור לי קמצוץ של חסד. בקרוב נדבר על הכל".