צילום וריאיון: גיא עקיבא

כחודש חלף מאז שהקשר הרומנטי הטרי בביצה הרעיד לנו את הלב, כשהזוגיות של און רפאלי ושחר חיון עלתה לכותרות. מאז שחר אישרה את הקשר וחשפה כי היא "מאוהבת", וכעת הגיע תורו של און לענות על השאלות החשובות - ומצאנו בדיוק את הטיימינג לעשות את זה.

תפסנו את הבן הצעיר למשפחת רפאלי באירוע פתיחת חודש הגאווה של "קסטרו" שנערך אתמול (שלישי), והוא סיפר לנו קצת יותר על הזוגיות הכי מסקרנת בתעשייה. "אנחנו מכירים שנים אחורה, אבל אין לי מושג איך פתאום קרה שנהיינו זוג", הוא אמר. "נפגשנו וכנראה שהיה את הרטט הזה בלב, הייתה הרגשה שזה זה". 

שחר חיון, און רפאלי (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
"מאוהב, מאוהב, מאוהב". און רפאלי ושחר חיון | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

מי עשה את הצעד?
"ביחד. זה היה מתואם".

כמה רציניים אתם?

"זה רציני. אני מאוד אוהב אותה. אני מרגיש מאוהב. מאוהב, מאוהב".

היו שמועות על זה שאומרים שזו סתם זוגיות. מה דעתך?
"אוקיי. אחלה".

מה אמא ציפי ובר אמרו על שחר?
"עפו עליה. זוגיות צריך לאשר עם המשפחה ואני שמח שאישרו אותה. יש אור ירוק. גם אני פגשתי את המשפחה שלה".

און רפאלי בקמפיין קסטרו (צילום: לירון שחר)
ככה זה נראה. און רפאלי ונבחרת הפרזנטורים בחלון הראווה של קסטרו | צילום: לירון שחר

רפאלי כיכב בעונה הראשונה של הריאליטי על משפחתו, "הרפאליס" (HOT), ועם סיום העונה הוא גם סיפר לנו כמה תובנות. "זו הייתה חוויה מהממת. כיפית ברמות", הוא אמר. "נהניתי מהצילומים, זמן איכות עם המשפחה ועם ההפקה המדהימה, שעשו הכל יותר קל".

נהנית מהחשיפה?
"פחות הסתכלתי על זה ככה, ראיתי את זה כעוד זווית שלנו. ראו אותנו באמת, פחות מכתבות, תקשורת, טלוויזיה וסדרה, אלא ביומיום".

ומה שונה?
"הכל. חשבו שאבא שלי הוא מאצ'ו, ואז שמו לב שיש לו צדדים אחרים ושהוא רגיש ומהמם; ואמא שלי לא הסוכנת הבולדוזרית שכולם הציגו, הם הציגו בצורה יפה".