צילום וראיון: גיא עקיבא

לכבוד הוולנטיינ'ס דיי, הפאוור קאפל של הביצה, מירן ומאור בוזגלו - הצטלמו יחד לקמפיין של רנואר והפגינו זוגיות פוטוגנית ותומכת במיוחד. מאור הצטרף לחברת האופנה כבר לפני חודש, וכעת, בתזמון מושלם, גם מירן הצטרפה, ואין מאושרים מהם. ומה לגבי חופש אחד מהשנייה? "היא לא נותנת הרבה חופש, אבל אני מקבל מתי שאני רוצה", צחק מאור.

איך זה לערבב ביזנס ופלז'ר, לעבוד יחד ולחיות יחד? זה לא קשה?
מירן:
"אנחנו לא כל הזמן יחד, במהלך היום עד 16:00 כל אחד בעיסוקים שלו, וכשהילדים חוזרים וכולם בבית, אנחנו משתדלים להיות ביחד".

מאור: "אני חושב שזו פריווילגיה מאוד גדולה, אנחנו משתדלים ליהנות מהדרך ונהנים מזה, עברנו את החלק הקשה של ההתחלה שהמצלמות היו באינטנסיביות עלינו והיה לנו קצת מוזר ולפעמים לא נעים. אבל ברגע שאנחנו חשופים, אנחנו מקבלים את זה באהבה".

זה עוזר לזוגיות או פוגע בה?
מירן:
"עוזר".

View this post on Instagram

A post shared by Miran Buzaglo - מירן בוזגלו (@miranbuzaglo)

יש לכם זוגיות שהכי מעוררת קנאה. עד כמה מכל זה אמיתי?
מירן:
"קודם כל תודה רבה וברוך השם, וזו עבודה לא קלה. יש גם משברים ולא הכל ורוד ולא הכל נוצץ. מי שעוקב אחרינו יודע שאנחנו מראים את האמת גם את הדברים הפחות נוצצים והפחות טובים, גם עם הילדים, בכלל בחיים. אנחנו מראים הכל".

מאור: "לי תמיד הייתה מחשבה לשתף את הרגעים הכואבים, את המשברים ואת הרגעים הנמוכים. אתה גם מקבל פידבקים וזה מחזק אותך, ואתה גם נותן אחלה שיעור לאנשים שעוקבים אחריך".

אילו משברים היו לכם?
מירן:
"ביום ההולדת שלי הייתה סיטואציה שהייתי נורא רגישה ומאור אמר לי משפט שמאוד פגע בי, שלא היה במקום ולקחתי את זה קשה, וראו – גם כשאנחנו במשבר או ריב אנחנו יודעים לצאת ממנו תמיד. יש לנו כלל שלנו, שלא משנה מה, זה לדבר בכבוד אחד לשני".

מאור: "ולא ללכת לישון בריב. יש חוקים בבית".

View this post on Instagram

A post shared by Miran Buzaglo - מירן בוזגלו (@miranbuzaglo)

הפרישה מכדורגל

עד לפני שנה וחצי מאור בוזגלו היה כל כולו בכדורגל, אבל כשהתקופה הזאת בחייו נגמרה - הוא לא קיבל את זה בקלות. "השגרה שלנו השתנתה מקצה לקצה", סיפר מאור, "מאחד שהתאמן כל יום ושהכדורגל היה מרכז החיים שלו, פתאום מצאתי את עצמי כבר שנה וחצי לא עושה את הדבר שאני אוהב - ועובר המון קשיים בדרך. היא זאת שהייתה צריכה להכיל את הדבר הזה ולתחזק בית, לנקות, לבשל ולעשות את הכל מהכל. מבחינתי היא וונדר וומן אמיתית".

"זה בכלל לא קל להכיל את מצבי הרוח שלי", המשיך מאור, "פתאום מצאתי את עצמי יושב בבית, לא יודע מה אני רוצה ונכנס לדיכאונות וחרדות, ובהחלטה אחת הסתכלתי על עצמי במראה ואמרתי 'טוב אתה מעורר השראה בכולם, אתה חייב להפסיק לרחם על עצמך', וזה הרגע ששינה לי הכל. מדיכאון חזרתי לעצמי, התחלתי להתעסק בהמון דברים והרווחתי את המשפחה והילדים שלי. אלה דברים שאני לא יכול לשכוח ולא יכול לקחת אותם כמובן מאליו".

View this post on Instagram

A post shared by Maor Buzaglo (@buzaglomaor_11_official)

מירן, איך התמודדת עם זה?
"תמיד מאור היה החזק מבין שנינו, ולראות אותו שוקע היה לי מאוד קשה. אבל לא רציתי לבוא אליו ממקום מרחם כי אז הוא היה עוד יותר שוקע, אז אמרתי לו 'אולי די, תעריך את מה שיש, לא לכל אחד יש את הפריווילגיה לקבל את מה שיש לך, אז תודה לאל על זה, תיהנה מהדברים האלה ותאסוף את עצמך' והוא היה אומר לי 'את לא תצליחי להבין מה אני עובר'.

מאור: "היא גרמה לי להעריך את עצמי מחדש, אני הייתי מבולבל ואיבדתי את עצמי, היא גרמה לי להבין שבסדר, התווית של הכדורגל נעלמה ועכשיו יש לך עולם, וזה גרם לי לראות דברים אחרת".

איך החיים אחרי הפרישה?
מאור:
"נראה לי שאלה החיים האמיתיים. אני חושב שהדלתות בפניי כל כך פתוחות ויש עולם ומלואו בחוץ, מה שלא עשיתי כל השנים. הייתי סוג של רובוט, חי נכון, הולך לישון בזמן, לא מבלה, לא יוצא, ופתאום בשנה וחצי האחרונות נפתח לי".

מירן: "אני חושבת שלהיות כדורגלן זה המקצוע הכי קשה שיש. אין חיים, זה רק כדורגל, אני לא זוכרת מתי נסענו עם הילדים באמצע השנה לאיזה סופ"ש או לקחנו אותם לטייל בסופ"ש. פתאום כל שישי שבת זה ללכת לטייל איתם, יותר להיות עם המשפחה".

מאור: "בלידה של הילדים הגדולים שלי לא הייתי. היינו גרים בבלגיה והיא הייתה פה בארץ, ובמחצית היא שלחה לי תמונות שהיא ילדה. ועכשיו כשאני מסתכל אחורה אני אומר איך יכול להיות דבר כזה שהאבא מפספס את הלידה של הילדים שלו".

View this post on Instagram

A post shared by Maor Buzaglo (@buzaglomaor_11_official)

מאור, נשמע שהתחלת לחיות את החיים ולהתפרע כמו שאתה רוצה.
מירן:
"לא, בלי להתפרע".

שמעתי שאתה הולך להיות דיג'יי.
"המוזיקה האלקטרונית נכנסה לחיי לפני שנה וחצי, כשהייתי בתחתית, באיזשהו אופן זו הייתה אהבה ישנה עוד מגיל 12-13 במחשב במרתף, עם חברים שיוצרים כל מיני דברים, וזה נכנס אליי בווליום הרבה יותר גבוה. היום אני בתהליך של בנייה, שומע, חוקר, לומד, אני צריך לעבוד קשה, שלוש פעמים בשבוע בסשנים של 5-6 שעות. כל דבר שאני נכנס אליו אני רוצה להיות הכי טוב, מה זה שווה אם אנחנו בינוניים? יש הרבה אנשים שמסתפקים בזה. אני לא".

למה דיג'יי בעצם?
"זה החזיר בי את האדרנלין חזרה ואת התשוקה, ויש שם קהל שזה משהו מאפיין אותי ואת הקריירה שלי, וזו נראית לי הפלטפורמה להרקיד את הקהל כמו שעשיתי בכדורגל".

מירן, את לא מקנאה שהוא הולך להרים במסיבות?
"קודם כל אני מאוד מפרגנת לו כשהוא אמר לי שהוא רוצה לכת לכיוון, בכיף ובאהבה, אני סומכת עליו והוא יודע מה אני לא מוכנה לקבל: כל מיני התערבבויות כאלה ואחרות. גם בכדורגל יש מלא מעריצות, מחכות אחרי משחקים, מחוץ לבית ובאימונים, ואין לי שליטה על זה. סמכתי עליו אז ואני סומכת עליו שגם היום הוא יידע לעשות את זה".

מה החלומות?
מאור: "אני רואה את עצמי בפסטיבלים גדולים. לגמרי על הבמה".

View this post on Instagram

A post shared by Maor Buzaglo (@buzaglomaor_11_official)

ועל רקע החלומות הגדולים של השניים, עדיין מרחפת מעליהם המריבה עם עדי בוזגלו, אשתו של אסי - ונראה שהעניין לא נפתר עד הסוף.

איך הקשר עם עדי בזמן האחרון?
מירן:
"זאת שאלת מיליון הדולר. מי שראה אותי יודע כבר איך אני ומי אני, אני לא בן אדם של ריבים ומלחמות, תמיד הייתי כזאת ותמיד אהיה כזאת, הקשר עם עדי הוא בסדר, אנחנו נפגשות 'היי מה קורה', נשיקה, להגיד לך שאנחנו חברות או מעבר? לא, אני לא אשקר. אבל הקשר הוא בסדר גמור".

מה לא מסתדר שם?
מירן:
"זה לא שלא מסתדר, יש כאלה שאתה יותר מחובר אליהם ויש כאלה שפחות".

מאור: "כל אחת עסוקה בחיים שלה בגידול הילדים, באינטנסיביות של החיים, להם יש משפחה, לנו יש משפחה, אנחנו נפגשים בקידוש, והכל באווירה ממש טובה".