תחקיר "חשיפה" המטלטל ששודר בתחילת השבוע, עדיין נותן אותותיו והרבה צופים לא הצליחו לעבור עליו לסדר היום. בתחקיר, מספר נשים, ביניהן מלכת היופי לשעבר תהילה לוי, טענו כי איש העסקים ישראל אור פגע בהן  מינית לכאורה - גם בזמן שהיו איתו במערכת יחסים. אחרי שתהילה סיפרה על התגובות התומכות שהיא מקבלת מהסביבה ותקוה גדעון הפגינה את תמיכתה, דניאל עמית שוב יוצאת להגנת הבנות שנחשפו - ותוקפת את האקסיות היותר מוכרות של אור.

"אקסיות מפורסמות של ישראל אור שאומרות שאליהן הוא התייחס יפה כי הן מפחדות ממנו, אז לפחות אל תתראיינו בנושא בכלל. אתן עושות נזק לאלה שכן מוכנות לדבר", טענה עמית. "כי לפי סיפורים ששמעתי (לכאורה) כולן סבלו וקיבלו מכות ואונס. את לא רוצה לדבר? אין בעיה. אף אחד לא מכריח אותך. אבל אל תגידי שאין לך מושג על מה מדובר. אל תוציאו אותו בסדר ואותן משוגעות". 

קסניה טרנטול (צילום: אביב חופי)
צילום: אביב חופי

עמית התייחסה לכל האקסיות של אור ככאלה שסבלו ממנו וקיבלו מכות, וכך בין היתר גם לקסניה טרנטול, שהייתה איתו במערכת יחסים חודשים ארוכים, ולטיטי איינאו - שניהלה איתו מערכת יחסים במשך שנתיים. אחרי שידור התחקיר, טיטי הגיבה לטענות נגד אור ואמרה שבמערכת היחסים שלהם זה לא קרה: "אף אחד לא יכול לעשות לי סימנים כאלה ולצאת בשלום. קשה לי להגיב כי אני רוצה לראות את זה, ורוצה לשמוע מה היה כי זה לא היה אצלי. את לא רוצה לשמוע שהאקס שלך מעורב בכזה דבר או לשמוע שהוא פגע בנשים אחרות". 

טיטי איינאו וישראל אור (צילום: אביב חופי)
צילום: אביב חופי

מטיטי איינאו נמסר: "אין תגובה".

מטעמה של קסניה טרנטול לא נמסרה תגובה.