בוקר אחרי הבחירות החמישיות, כשנראה שגוש הימין בראשו של בנימין נתניהו הולך לעלות שוב לשלטון, ליהיא גרינר שיתפה את תחושותיה הכנות - והתגובות נגדה לא איחרו לבוא. בסשן סטוריז ארוך במיוחד, ליהיא כמעט הסתבכה שוב כשקראה תיגר על כפייה דתית במדינה. "ביבי ושרה הם חילוניים ואנושיים, לא נראה לי שהוא ייתן שהמדינה תהיה יותר מדי דתית. יש לנו את המדינה הכי טובה בעולם, אין מצב שנהפוך אותה לאיראן".

"אני לא מבינה למה אתם באים בטענות, אם רוב המדינה הצביעה לו - אני בעד", פתחה ליהיא את דבריה בסטורי. באשר לתרחיש שביבי יישב יחד עם ראשי הסיעות הדתיות כמו בן גביר ובצלאל סמוטריץ' - ליהיא טענה בביטחון: "לא נראה לי שביבי ייתן שהמדינה תהיה יותר מדי דתית. אני לא חושבת שביבי באמת יתחבר יותר מדי למפלגות הדתיות, וייתן לדברים כמו פגיעה בזכויות הלהט"בים או זכויות נשים להתממש. אם מישהי רוצה לעבור הפלה - אף אחד לא יכול להשתלט על הגוף שלה".

בהמשך דבריה, נראה שגרינר זרקה עקיצה קטנה לעבר נתניהו כשבחרה לומר: "לפעמים כדי לנצח צריך להיות קצת עקום, והבנתי שהמדינה אוהבת אנשים קצת עקומים". אמנם מיד לאחר מכן היא הוסיפה בטון אופטימי: "יהיה בסדר, ביבי הוא ביבי והוא נהדר, אז הוא עשה איזו קומבינה - זה רק מראה כמה שהבן אדם אנושי. זה שהוא ראש ממשלה לא אומר שהוא חייב להיות מושלם, כי אין דבר כזה. אני מאחלת לנו בהצלחה ואני ממש לא יכולה להאמין שהמדינה שלנו תהיה מדינה סופר דתית. אנחנו אנשים חמים, אנשים טובים - ושכל אחד יעשה מה שבא לו. על כמה אתם רוצים להתערב שהוא עבד על בן גביר וסמוטריץ'? אין מה לעשות, לפעמים צריך לחרטט כדי לעבור. חשוב לציין - זו רק דעתי", סיכמה.

מיד לאחר שפרסמה את רצף הסטוריז, ליהיא קיבלה מטח של תגובות קשות על אמירותיה, כשאחד מהעוקבים כתב לה: "למה את אנטי דתיים?". גרינר מיהרה להרגיע את הרוחות - והבהירה: "אתם לא תתחילו לנסות להבין אותי כמו שאתם רוצים להבין אותי. אתם מדברים פה עם בחורה שבעזרת השם יום אחד כן תחזור בתשובה, ואני לגמרי בתוך הדת. אני מתה על דתיים, אני צריכה אותם ואני הולכת אליהם ואני מתפללת", הודתה גרינר. "חבר'ה תירגעו. אני פשוט לא חושבת שצריך לעשות כפייה על כל המדינה. זוהי מדינה שמלא תיירים באים מכל העולם, ולא חייב להכביד על אנשים דברים, זה הכל. שכל אחד יעשה מה שהוא רוצה, זה כל מה שאני אומרת".