בעוד שאין גבר שלא רוצה לצאת עם שירז טל, דוגמנית העל בעבר ואשת העסקים בהווה, בחרה אמש (חמישי) בין שני גברים שהתחרו על ליבה. בר המזל שנבחר הוא מוטי, שנתן שואו לא קטן בפני המשפחה והחברים עם מנת הסביצ'ה שהכין בהפתעה.

כמובן שנותרנו סקרנים לגלות מה עלה בגורלם של השניים, ובדקנו עם טל מה הסטטוס הזוגי שלה. "אני לא בזוגיות", אמרה בשיחה עם mako, "אני בן אדם זוגי ואני מאוד רוצה זוגיות. כמובן שלא בכל מחיר. לוקח זמן למצוא את המישהו הזה שאת יכולה לחוות איתו את החיים. את הפרטנר שאפשר להיות איתו בכיף וקצת לקטר, מישהו להניח עליו את הראש ולחוות איתו. אני אוהבת לטייל, לבלות ולאכול ובא לי לעשות את זה עם עוד בן אדם. זה שהמערכת הזוגית האחרונה שלי לא צלחה זה לא אומר כלום".

זה אומר שאת מנסה.
"כמו כולנו. את אף פעם לא יודעת מה יכול לקרות בסופו של דבר, אבל תמיד אפשר לנסות. אחרי הרבה שידוכים, הגיעה ההצעה לפורמט הסופר מדליק הזה. אני לא באתרי היכרויות, וזה כמו 'טינדר טיילור מייד', מביאים לך מישהו שהוא כביכול מותאם בול - מה יכול להיות יותר מקסים מזה? אני גם מאוד אוהבת חוויות ולצאת מדי פעם מאזור הנוחות שלי, והיה סיכוי שכן אמצא אהבה. זה היה מאוד מרגש ומלחיץ - לקח לי זמן עד שהסכמתי להתמסר לתהליך הזה".

View this post on Instagram

A post shared by Shiraz Tal (@shiraztal)

למה?
"כי זה משהו אישי ואינטימי, אבל אמרתי 'רגע למה לא?'. לפעמים האינסטינקט הראשוני שלנו זה להגיד לא למשהו חדש, מפחיד וקצת אחר. את אף פעם לא יודע מה יוביל דבר, מה יגרום מפגש בין אנשים. אמרתי שגם אולי יאירו איזו נקודה שאני מפספסת, כי לפעמים את עסוקה בתוך ההרגלים של עצמך וזה היה מעניין לתת אופציה למשהו קצת אחר".

במהלך הפרק טל דיברה על כך שהרבה פעמים היא הרגישה כי ראו אותה כ"שירז טל" ולא שירז בת האדם. "לאורך השנים זה צץ, ובסוף אני קמה שירז, אני לא מסתובבת עם צוות פוטושופ סביבי כל הזמן. אני בת 48 וזה גיל שמאוד מאתגר למצוא בו את הפרטנר והחבר שלך להמשך החיים, אנשים כבר נמצאים בתוך המעגלים החברתיים שלהם ומקובעים על הדברים שלהם - וצריך לפתוח את זה. אני רוצה אהבה וגם פנויה, אז החלטתי לזרום בפורמט אחר, כי אולי התוכנית תביא את הבן אדם הנכון והמתאים".

המתאים עבורך.
"בסופו של דבר זה חיבור בין שני אנשים. כמו שזה נשמע כל כך פשוט - ככה זה מסובך". 

הבית של שירז טל (צילום: מתוך "דייט להביא הביתה", קשת 12)
צילום: מתוך "דייט להביא הביתה", קשת 12

מה את מחפשת בגבר?
"קודם כל צריך גובה. אני 1.79 ואני רוצה להרגיש נמוכה ליד הגבר שלי. כמובן שהוא חייב להיות אינטליגנט ובן אדם טוב, מישהו שעבר דבר או שניים בחיים ושאישה עצמאית עם קריירה מאחוריה לא מאיימת עליו. הרבה ידידים אמרו שמי שלא מכיר אותי מפחד, אז צריך מישהו שלא יפחד ויבין שמתחת ל'שירז טל' יש בן אדם עם נשמה. כמות הפניות בעקבות התוכנית מצחיקה, הפייסבוק שלי מוצף, זה אוברוולמינג אפילו".