מרינה קבישר עורכת דין (צילום: איתי דגן )
עורכת דין. מרינה | צילום: איתי דגן

לפני כשנה וחצי מרינה קבישר עשתה שינוי גדול בחייה, כשהתגרשה מאבי ילדיה, יקיר שעשוע, לאחר שמונה שנות נישואים. אבל השינויים לא עוצרים, וכעת היא הגיעה להישג חדש ומשמעותי שעשוי להצביע על תפנית נוספת בחייה - מעתה היא באופן רשמי עורכת דין בישראל.

אחרי שסיימה את התואר במשפטים ועשתה התמחות, קבישר הגיעה אתמול (שני) עם עוד מאות עורכי דין טריים לבנייני האומה בירושלים, כדי לקבל את התעודה שלה בטקס הרשמי - כשהיא מלווה בילדיה והוריה. האירוע היה מרגש במיוחד לאור ההישג הכפול של קבישר - היא לא רק הוסמכה להיות עורכת דין, אלא עברה את המבחן בו, כך פורסם, היה שיעור חריג של נכשלים. 

מרינה קבישר עורכת דין (צילום: איתי דגן )
עם ההורים. עו"ד קבישר | צילום: איתי דגן

"אתמול היה אחד הימים המרגשים בחיי", כתבה קבישר לאחר שקיבלה את תוצאות מבחן ההסמכה, "אפשר לומר שסגירת מעגל. אתמול קיבלתי את התואר עורכת דין. אני רוצה להודות לאמא שלי ולחינוך הרוסי שלה, שתמיד אמרה לי שיופי וכסף זה משהו שיכול להילקח ממני, ולעומת זאת, מקצוע והשכלה - אף אחד לא יוכל לקחת ממני לעולם". 

מרינה קבישר עורכת דין (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
סגרה מעגל וקיבלה את התואר עורכת דין. מרינה | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

ובכל זאת, בסביבתה של קבישר מבהירים כי היא כרגע לא ממהרת לעסוק בתחום. היא עוד לא סגרה לעצמה כלום, אך במקביל היא פנויה להצעות ולא פוסלת דבר. מי שפרצה לחיינו בעונה הראשונה של "הישרדות", אי שם בשנת 2008 - הפכה אתמול לעורכת דין מן המניין.