מי שעוקב אחרי האינסטגרם של אילנית לוי, יודע שהיא מהמכורות של "הזמר במסכה". סטורי אחר סטורי היא מפרשנת את התוכנית בזמן אמת, מנחשת, מהמרת ומתלבטת יחד עם העוקבים שלה. אולי זה הפוך על הפוך והיא מסתתרת מתחת לאחת המסכות, אבל מה שבטוח - אם פספסתם את הפרק, פשוט כנסו אליה לסטורי ותזכו לקבל תוכנית עם פרשנות, ממש כמו במשחק כדורגל.

אלא שאתמול רצה הגורל והטלוויזיה שלה נתקעה בזמן אמת, באמצע התוכנית, מה שגרם לה לצאת מהכלים: "אני מה זה בדאון, אני לא סגורה על אף אחד ולא מזהה אף אחד. רגע, מה קרה לטלוויזיה? זהו, הלך עלינו, אין לי שידור. כאילו מישהו עושה לי דווקא. לא להתייעץ איתי בוואטסאפ, לא לשאול אותי, אני לא יודעת מה קורה. לא לפוצץ אותי מעצבים בוואטסאפ ולכתוב לי 'מה נראה לך? שמעת את הווייס?', כי אני לא רואה. מישהו לא רוצה שאני אראה היום, זה המצב". 

מתברר שלא מדובר בתקלה נקודתית רק אצל לוי, אלא קריסת שידור ללקוחות שנמצאים בשירות סטרימינג של HOT. כל האנשים שצפו אמש ב"הזמר במסכה" בקשת 12 דרך סטרימינג הוט - סבלו מנפילת השידור. אז לא אילנית, זו לא קונספירציה ספציפית נגדך וסביב הטירוף שלך על התוכנית וזהות המתמודדים (ובצדק!), אלא תקלה כללית של הוט בהעברת ערוץ קשת 12.

מקורבים מספרים שרגע אחרי שלוי שיתפה בתקלה באינסטגרם שלה, פנו אליה מהוט בניסיון לעזור לה לפתור את התקלה, אך זה לא צלח. בסופו של דבר התקלה נפתרה - אך היא פספסה את מרבית התוכנית אתמול - ואנחנו פספסנו את הפרשנות שלה בלייב.

מ-HOT נמסר בתגובה: "מדובר בתקלה נקודתית שהשפיעה על ערוצים בודדים בקרב מספר מצומצם של לקוחות סטרימינג בלבד. אנו מתחקרים את מקור התקלה ומודים על ההבנה".