אודליה ואבי סויסה

היא: כוכבת "הישרדות", כוכבת "האח הגדול" וכוכבת "בואו לאכול איתי".
הוא: הכבאי הכי מפורסם בירוחם.
ותק: 13 שנות נישואים + ארבעה ילדים.

איך זה נגמר: אחרי שהתפרסמו ביחד ב"בואו לאכול איתי", אודליה יצאה לדרך עם קריירת ריאליטי עצמאית - כשלאורך כל הזמן הזה היא מחוזקת על ידי אבי והילדים. בנובמבר האחרון, בזמן ש"הישרדות" משודרת על המסך ומציגה עוד ועוד השתפכויות של אודליה הישנה על בעלה, השניים החליטו לפרק את החבילה. עבור אודליה מדובר בגירושים שניים, לאחר שהתחתנה לראשונה בגיל 18 ופירקה את מערכת היחסים בעקבות אלימות מצד בן זוגה לשעבר.
רגע השיא: במקביל לבשורה על הפרידה, התפרסם ברשת סיפור אנונימי על כוכבת ריאליטי שהתגרשה ומנהלת רומן עם אישה. השמועות טענו שאותה אישה היא לא אחרת מאודליה, שהבהירה בסטורי שהיא "לא לסבית!!!". "אם ביום מן הימים אני אתאהב באישה וארצה להיות איתה, זה יקרה ולא אכפת לי מה יגידו", אמרה בהמשך בראיון לידיעות אחרונות.

בואו לאכול איתי (צילום: דוברות ויחצ תאגיד השידור הישראלי)
אל תבואו לאכול איתם. אודליה ואבי סויסה | צילום: דוברות ויחצ תאגיד השידור הישראלי

אבשלום קור ונאוה בודק-אחירון

הוא: מילון מהלך.
היא: יועצת תוכן במופעי זמר עברי.
ותק: שבע שנות נישואים.

איך זה נגמר: המילים של בודק-אחירון, בפוסט שהעלתה בחורף האחרון, מדברות בעד עצמן. "היום לפני 74 שנים, בכ"ט בנובמבר 1947, החליט האו"ם על סיום המנדט הבריטי", כתבה, "להבדיל אלפי הבדלות... בכ"ט בנובמבר 2020 החליט בעלי לשעבר על סיום המנדט שלו בחיי (והודיע לי זאת במסרון...). היום אני מבינה שהצלתי את נפשי". בחודש שעבר קור התראיין לידיעות אחרונות, וטען שסיפור המסרון "חסר שחר" וש"גרושתי הוציאה אותי גבר רע".
רגע השיא: הוא נפרד ממנה באמצעות מסרון. איזה עוד רגע שיא אתם צריכים?

ג'ייסון סודייקיס ואוליביה ווילד

הוא: שחקן וקומיקאי, כוכב "טד לאסו".
היא: שחקנית ובמאית, כוכבת "האוס".
ותק: תשע שנות זוגיות, מתוכן שמונה שנות אירוסים + שני ילדים. 

איך זה נגמר: לא מעט גבות הורמו כשהקומיקאי הממוצע החל לצאת עם השחקנית הנחשקת, אבל הזוגיות הארוכה דיברה בעד עצמה. רק שאז הגיע נובמבר 2020, ואיתו ההודעה על כך שווילד וסיידיקיס ביטלו את האירוסים. חודשיים בלבד לאחר מכן כבר דווח כי ווילד התאהבה בכוכב הסרט החדש בבימויה, "אל תדאגי יקירתי" - הזמר הארי סטיילס בן ה-28. מאז כמה מדורי רכילות טענו שהיא החלה לצאת עם סטיילס עוד לפני הפרידה מסודייקיס, ולאחרונה החלו להתפשט שמועות לפיהן הזוג הטרי התארס בסתר.
רגע השיא: לפני שבועיים, בזמן שווילד הציגה את סרטה החדש לקהל של יותר מ-4,000 אנשי תעשייה, הוגשה לה מעטפה חומה גדולה ועליה הכיתוב "אישי וחשאי". בפנים - מסמכים משפטיים מעורכי דינו של סודייקיס הנוגעים למשמורת על ילדיהם המשותפים. מקורביו של סודייקיס טענו שלא ידע על התזמון הרגיש, אבל לא כולם קנו את זה.

ג'ייסון סודייקיס, אוליביה ווילד, ינואר 2020 (צילום: Matt Winkelmeyer/Getty Images for Critics Choice Association)
המעטפה שכל העולם דיבר עליה. ג'ייסון סודייקיס ואוליביה ווילד | צילום: Matt Winkelmeyer/Getty Images for Critics Choice Association

ליאור וספיר נרקיס

הוא: זמר כבר יותר מ-25 שנה.
היא: אשת עסקים ומשפיענית.
ותק: אם הם באמת נפרדו, זה אחרי 12 שנות נישואים.

איך זה נגמר: באוגוסט דווח על משבר בנישואים והסרת עוקב. שבוע אחר כך הם צולמו עושים שלום בית בכותל. בנובמבר הוכרז על פרידה רשמית, ותוך כמה ימים הוא טען שהשלימו והוציא שיר חגיגי. חודש אחר כך הוא טס לחופשה בלעדיה, והם שוב הסירו עוקבים. את 2021 הם סגרו עם מחיקת התמונות המשותפות. את 2022 הוא פתח עם עזיבה של הבית, אבל כשבני המשפחה חלו בקורונה הם העבירו את הבידוד ביחד. במרץ היא הוציאה נגדו צו הרחקה, וכמה ימים אחר כך המשטרה נקראה לבית. ובאפריל? הם טסו לחו"ל - ביחד.
רגע השיא: הפיצוץ שהתחיל את המשבר הזוגי. במהלך מסיבת בריכה משותפת השניים נקלעו לריב חריף, ולפי נוכחים באירוע "ספיר זרקה לבריכה חפץ יקר ערך". בסביבתו של ליאור הגדירו את זה "ויכוח רגעי".

ליאור נרקיס וספיר נרקיס (צילום: אינסטגרם)
מצליחים לעקוב? ספיר וליאור נרקיס | צילום: אינסטגרם

ג'וליה הארט וסילביו סקגליה

היא: אשת עסקים אמריקאית, חרדית בדימוס וכוכבת הריאליטי "חיי: מהלכה למעשה" בנטפליקס.
הוא: מיליארדר איטלקי ושותפה העסקי.
ותק: שלוש שנים, אפס ילדים.

איך זה נגמר: רגע אחד ג'וליה הארט הייתה אחת מכוכבות הריאליטי הכי מסקרנות של נטפליקס, כזו שלא היססה לחשוף בפני המצלמות את חיי המשפחה המורכבים שלה ואת הזוגיות החלומית-לכאורה שלה - ורגע אחר כך היא חזרה לשוק הרווקות ופוטרה מסוכנות הדוגמנות שלה ושל בעלה לשעבר (על ידו). "הוא ביטל את כרטיסי האשראי שלי ויצא בהאשמות חסרות בסיס נגדי", היא האשימה, וטענה להתנהגות פוגענית ומתעללת מצדו כלפיה וכלפי ילדיה, כולל איומים ברצח. סקגליה, מצדו, טען שהיא משכה 850 אלף דולר מחשבון הבנק של הסוכנות ללא שום אישור.
רגע השיא: קשה לבחור בין ריב על בנטלי בשווי 132 אלף דולר שהצריך קריאה למשטרה לבין הטענות שהארט ביצעה הגדלת חזה על חשבון החברה המשותפת.

ג'וליה הארט, סילביו סקגליה (צילום: Dimitrios Kambouris, Getty Images)
העונה השנייה נשמעת מבטיחה. ג'וליה הארט וסילביו סקגליה | צילום: Dimitrios Kambouris, Getty Images

אלה לי להב ומאיה ג'ריס

היא (אלה לי): אחת מכוכבות הפופ הגדולות בישראל.
היא (מאיה): אחת מכוכבות הטיקטוק הגדולות בישראל.
ותק: חמישה חודשים, אבל קשה לעקוב.

איך זה נגמר: סורי, אתם שוב תצטרכו להחזיק חזק. הזוגיות של אלה לי להב ומאיה ג'ריס הושקה בכלל בצל סכסוך מתוקשר עם האקסית של מאיה, ג'קלין. תוך ארבעה ימים היה קעקוע משותף, ותוך חמישה חודשים כבר דווח על מעבר למגורים משותפים בדירת יוקרה, עם שכירות של קרוב ל-15 אלף ש"ח בחודש - אבל עוד לפני שחודש שכירות אחד הושלם מאיה טענה שאלה לי בגדה בה עם גבר מפורסם. בהמשך מאיה סיפרה שהתאשפזה בגלל הפרידה, ומאז כל כמה שבועות הן חוזרות לכותרות עם פפראצי משותף או שמועות על קאמבק.
רגע השיא: במסגרת מסיבת ההפתעה שארגנה ליום הולדתה ה-18 של אלה לי, אחרי חודשיים בלבד שהן יחד, מאיה תכננה להציע לה נישואים. התערבות חיצונית מנעה את זה, ובכלל עוד לא הספקנו לדבר על הסכסוך המתוקשר והמשפטי בין מאיה לחגית, אמא של אלה לי.

מאיה ג'ריס, אלה לי להב (צילום: ellalee, אינסטגרם)
15. אלף. ש"ח. בחודש. מאיה ג'ריס ואלה לי להב | צילום: ellalee, אינסטגרם

סיימון לבייב וקייט קונלין

הוא: התפרסם בתור "נוכל הטינדר".
היא: דוגמנית שהתפרסמה בתור "בת הזוג של נוכל הטינדר".
ותק: ישנה וחצי, כולל דוקו משמיץ אחד.

איך זה נגמר: אחרי התחקירים הרבים עליו ב-mako, השנה גם מנויי נטפליקס מסביב לעולם נחשפו לסיפורו של שמעון יהודה חיות - הלא הוא סיימון לבייב, הלא הוא "נוכל הטינדר". מי שעמדה לצדו של לבייב לאורך כל התקופה הזאת היא הדוגמנית קייט קונלין, שהרבתה להגן עליו בראיונות איתה. אבל כנראה שגם הם לא נועדו להיות ביחד לנצח, ולבייב וקונלין (שאף איבדה חוזה עם סוכנות ישראלית בעקבות החשיפות על בן זוגה) החליטו להתפצל.
רגע השיא: קונלין הודיעה על הפרידה עם פוסט שבו כתבה "אני בזמן מערכת היחסים הרעילה שלי", בצירוף סרטון ישן שלה שבו היא נראית חיוורת ועצובה - שהתחלף בסרטון שלה רוקדת ושמחה עם הכיתוב "אני עכשיו". רוצה לספר לנו משהו?

נוכל הטינדר ובת הזוג קטיה קונלין  (צילום: CBS)
עד הדוקו הבא. קייט קונלין וסיימון לבייב | צילום: CBS