הדוגמנית שמחה גואטה נישאה לפני עשור לשלומי, מי שהאמינה כי הוא הגבר של חייה. זו הייתה חתונת ענק שעלתה לא פחות ממיליון שקלים, אלא ששבוע לאחר החופה הבינה כי עשתה טעות, טעות גדולה מאוד.

מי שהרגיש מההתחלה כי מערכת היחסים הזו לא נכונה עבורה, היה אביה, הפוליטיקאי לשעבר ואיש התקשורת יגאל גואטה. "באתי לאבא שלי ואמרתי לו: אני מתחתנת, אתה הולך להתאהב בו - וזה לא קרה", תספר הערב (ראשון) שמחה ב"המטבח המנצח VIP", "אבא ידע שאני אתגרש. הוא ממש ידע את זה".

יגאל נזכר, "ברגע שהיא אמרה: 'אבא, תקשיב, העסק רציני, רוצים להתחתן, אני רוצה להביא אותו', אמרתי לה שאין בעיה. לחצתי לו יד, הסתכלתי לו בתוך העיניים ובאותו הערב אמרתי לה: הוא לא בשבילך. אבל, ידעתי ששמחה, כמו תמיד, תעשה מה שהיא רוצה".

כאמור, בשעות ובימים שאחרי החתונה, השמחה התחלפה בעצב. "אהבתי אותו אהבה אינסופית והלכתי על זה, אלא שבשבע הברכות הבנתי שזה לא זה, זה לא הולך למקום טוב", סיפרה שמחה. "הרגשתי שזה כמו חלום, כשאת מנסה לצעוק ולא מצליחה".

"התקשרתי לאבא שלי ואמרתי לו: אני רוצה שתבוא אליי הביתה. הוא בא מתחת לבית, נכנסתי למכונית ואמרתי לו, בבכי תמרורים: אני רוצה להתגרש. הוא אמר לי - 'מזל טוב, בשעה טובה ומוצלחת'. אמרתי לו: די, נו, אבא, זה לא מצחיק, אני רוצה להתגרש, לא טוב לי. הוא אמר שוב: 'שמחה, בשעה טובה ומוצלחת'. מהטעות הזאת למדתי. זאת חוויה שלימים העצימה אותי".