התמונה של עדן בן זקן בביקיני שהוסרה מאינסטגרם, הובילה את פאולה רוזנברג ונשים נוספות, ביניהן ליהיא גרינר, לצעוד בתוכנית בביקיני כמחאה. בנוסף לכך, גרינר העלתה תמונות של הבנות מאחורי הקלעים, כשבאחת מהן היא "רוכבת" במהלך ריקוד על אישה אחרת - והתמונה זכתה ללא מעט ביקורת.

יבגני זרובינסקי העלה את התמונה לעמוד האינסטגרם שלו, וכתב: "מה קורה בתוכנית של פאולה וליאון?". הפוסט זכה ללא מעט תגובות, גם מגברים וגם מנשים: "העצמה נשית באגורה וחצי", כתב אסיף אלקיים, ויוגב אלקיים, יוצא "חתונמי", הגיב: "מה ששביתה עושה להורים". "מביך", כתבה אסתי טייב, אחות של נינט, ואחרת הוסיפה: "החפצה. אבל הן נשים אז מותר להן". 

View this post on Instagram

A post shared by Ivgeni Zarubinski (@ivgiz)

גרינר לא נשארה אדישה לתגובות הקשות, ובפוסט נפרד שהעלתה, כתבה: "אימהות שעפות וסופר מאושרות! והילדים שלי אמרו לי שהייתי מהממת. התמונה השנייה זאת ב"הכי אני", משתוללת מאחורי הקלעים. הכי כיף והכי צחוקים. ומי שלא טוב לו... אני לא צריכה לסיים את המשפט, אתם כבר יודעים. ואמאל'ה כמה שאני עפה על עצמי כאן. איך יצאתי כזה טוב?".

"ולא לוקחת תגובות ללב", המשיכה ליהיא. "בדרך כלל זה נשים או בעיקר גברים ללא ילדים או ללא זוגיות או ללא שמחת חיים או בכלל אלימים מילולית. במילה אחת: מירמור. אני יכולה להבין. יש אנשים שקשה להם לשמוח לאדם אחר. גם אני התמרמרתי קצת שראיתי אמא כוסית בביקיני. רק ‏קיוויתי שאגיע לשם". יו גו גירל.

View this post on Instagram

A post shared by Lihi Griner Tzabar | ליהיא גרינר (@lihisunshine)