זה קרה: אחרי שהכירו לראשונה בבית "האח הגדול" בקיץ האחרון, ומאז סיום העונה הם היו בלתי נפרדים, כוכבי הריאליטי דיאן שוורץ ונתנאל רודניצקי עברו באופן רשמי לגור יחד. השניים שוכרים כרגע דירה בפתח תקווה, אבל במקביל מחפשים לשכור דירה בתל אביב. ברגע שימצאו דירה שמתאימה להם, הם יעברו לעיר, אך עד אז - השניים לא היו מסוגלים להתאפק והחליטו שכבר עכשיו זה הזמן הנכון לעלות שלב ביחסים.

כזכור, השניים הכירו בעונה האחרונה של "האח הגדול" ביוני האחרון, וכבר בערב הראשון נוצרה ביניהם כימיה שקשה היה להסתיר. שוורץ ורודניצקי הפכו רשמית לזוג בבית כבר בשבוע הראשון של התוכנית, ומאז היו צמודים - על אף הקשיים והמריבות שקרו ביניהם לפעמים. כשדיאן הודחה בהפתעה מהבית, נתנאל רק קיווה שהיא מחכה לו בחוץ - מה שלגמרי קרה. בערב הגמר, כשנתנאל יצא מהבית במקום החמישי, דיאן חיכתה לו במדרגות והשניים העניקו לנו רגע רומנטי וטלוויזיוני מאין כמותו, כשהתחבקו שניות ארוכות במהלך השידור החי. 

דיאן שוורץ, נתנאל רודניצקי (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

מאז סיום העונה בסוף חודש שעבר, השניים לא נפרדו לרגע. יום למחרת הגמר השניים לקחו לעצמם סופ"ש מפנק במלון רק לעצמם - ואז החלו להגיע שמועות רבות ממקורביו של נתנאל כי דיאן השתלטה עליו, והוא אפילו לא הספיק לראות את הוריו. מאז, דיאן הספיקה להכחיש את הדברים - וזה לא מנע מהזוג המאוהב להמשיך ולבלות כל רגע ורגע אחד עם השני - ואפילו כעת לעבור לגור יחד. שיהיה בהצלחה, מתוקים!