"אנחנו לא בקשר, התנתקתי ממנו ביום הראשון כששמעתי הכל", אמרה היום (שישי) הדוגמנית ואשת העסקים נטע אלחמיסטר, על מי שהיה הסוכן שלה במשך שנים ארוכות - שי אביטל שמבלה בימים אלו ביוון, למרות שהוגשו נגדו למעלה מ-30 תלונות. בשיחה עם אופירה וברקוביץ' אלחמיסטר פתחה את הלב וסיפרה כי התקופה בה התפוצצה הפרשה ופורסמו העדויות - הייתה לא קלה כלל עבורה.

"היו לי שאלות עם עצמי, עברתי מהפכה באותו חודש", סיפרה אלחמיסטר, "גיליתי דברים שמעולם לא נחשפתי אליהם, לא ראיתי כלום. זה ברמה שהוא היה חלק בלתי נפרד מהמשפחה שלי, אבא שלי סמך עליו במיליון אחוזים - הוא היה בן בית אצלנו תמיד כשהייתי נוסעת עם שי הם ידעו שאני בידיים טובות. אז תבינו את הקיצוניות ואת הפער. אני עברתי חתיכת תקופה".

מה את חושבת עליו?
"שאני מאוכזבת".

בשבוע שעבר, הזמרת עדן בן זקן ספגה לא מעט תגובות קשות, לאחר ששיתפה תמונה שלה ושל בנה כשהיא לובשת בקיני. על כך אלחמיסטר אמרה: "מה שעדן עשתה מהמם, כל אחת יכולה לעשות את מה שהיא רוצה - בין אם היא אמא ובין אם היא סבתא. היום אנחנו בעולם אחר".

בתקופה האחרונה אלחמיסטר עסוקה במיוחד, היא כובשת יעד אחר יחד ולפני שלושה חודשים השיקה את מותג הביוטי שלה. עם זאת, נראה כי היעד הבא עבורה ועבור בן זוגה הכדורגלן רמי גרשון - הוא הקמת משפחה. "מאוד בא לי ילדים, בעלי מאתמול רוצה. כל החברות הקרובות שלי ילדו, אז יש שיח".