מעין דורי, הכלה הראשונה בעונה החדשה של "חתונה ממבט ראשון", הפכה לאחת הדמויות המדוברות במדינה בשבוע האחרון. למרות החיבור המיידי בין השניים והכימיה מתחת לחופה, המפגש בינה לבין בן זוגה בתוכנית, בן אביבי, דובר ללא הפסקה ועורר הדים בשיח הציבורי. היום (שישי) היא סיפרה לעוקבים שלה באינסטגרם על השבוע הסוער שעברה וההתמודדות עם החשיפה.

"אני רוצה לנשום את הימים הכל כך מרגשים וסוערים האלו", כתבה. "אני רוצה לחזור לרגע המיוחד ההוא, אותו הרגע שהחלטתי לצאת למסע המרגש, המטלטל והמדויק הזה. זה היה רגע שהרגיש מטורלל לגמרי ובאותה מידה בדיוק אמיץ להפליא. מה שבטוח הוא הרגיש הכי נכון שיש".

"הוא הרגיש כמו הרגע הראשון בחיי שהבנתי, באופן עמוק, שרק אני אחראית לבחירות של עצמי. אם משהו צועק בי מבפנים לעשות צעד מטורף כזה, אז אני אמיצה מספיק כדי לעשות את זה. אני אמיצה מספיק לפנות מקום למשהו חדש. מסכימה להניח את הלב שלי אל מול אדם אחד, שמספיק סקרן כמוני, כדי להעז לצאת למסע הזה גם. להאמין בלב שלם שאת המשמעות האמיתית נרוויח ברגע שניפגש, ללא תנאי במה שיקרה בהמשך".

בן אביבי, מעין דורי (צילום: חתונה ממבט ראשון 5, קשת12)
צילום: חתונה ממבט ראשון 5, קשת12

"חזרתם איתי השבוע לרגע שפגשתי את האדם הזה", כתבה בהמשך. "היו שם עיניים שהסתכלו עליי. חיוך ענק, חיבוק נכון ותדר כזה מדויק. נכחו שם כל האנשים שהיו נכונים ונכונות לרגע הזה. זה היה רגע שהרגיש כמו בתחילת הדרך הזאת. מצד אחד הכי מחובר שיכול להיות ומצד שני פשוט לא הגיוני. אבל הכי נכון שיש".

לסיום כתבה "ידעתי שיגיע היום שאצפה ברגעים כל כך אינטימיים ביחד עם הרבה מאד אנשים. חלקם צועדים איתי עדיין את המסע הזה יד ביד במובן הכי קרוב ועמוק שיש. חלקם מכירים אותי מכל מיני תקופות בחיי ואת חלקם לא פגשתי מעולם. לא יכולתי לדמיין איך זה ירגיש. הרגע הזה מרגיש מצד אחד כמו סיפוק ואור מטורף ומצד שני מפחיד ומבלבל. תודה על כל האהבה הזו מכל עבר".