רגע לפני שהטרפת ששמה "הזמר במסכה" תחזור בשיא הכוח (מוצ"ש אחרי החדשות, קשת 12), המנחה עידו רוזנבלום התיישב לשיחה צפופה עם "אופירה וברקוביץ'" והגיב לחגיגות ה-20 שנה ב"המהדורה המרכזית" של בת זוגו העיתונאית יונית לוי - ואפילו גילה לנו למי הילדים דומים יותר.

במהלך השיחה, צמד המנחים הקרינו באולפן את ההפתעה שהכינו ללוי שמציינת 20 שנה כמגישת "המהדורה המרכזית". רוזנבלום מצידו הגיב בהתרגשות. "זה אדיר", אמר המנחה ואישר את דבריה של אופירה כי הוא מתרגש, "מאוד".

לפי דעתך היום היא יותר יפה?
"ברור. הרבה יותר".

כשהוא עם ברק בעיניים, רוזנבלום ענה לשאלה למי ילדיהם דומים יותר. "הם דומים לי בעיקר", אמר והשיב לאופירה כי ישנה בת אחת שמזכירה את יונית הקטנה, "פרגנו באחת. ילדודס מתוקים".

במוצאי שבת העונה החדשה של "הזמר במסכה" תצא לדרך עם חשיפה ראשונה. "אני מאוד מתרגש", אמר המנחה ודיבר על פאנל המומחים שהגיע מוכן לטרפת הניחושים, "כל אחד יודע מה המקום שלו. צדי רוצה לדעת בגלל שהוא מגיע מעולם הבמה ונמצא הרבה שנים בתעשייה".

האם אתה מסתלבט על כולנו ואתה יודע מי נמצא מאחורי המסכות?
"אם הייתי יודע זה היה נורא מפריע לעבודה שלי כמנחה. הייתי כל הזמן צריך להעמיד פנים ולהסתיר".

עידו רוזנבלום על לחגיגות 20 שנה של יונית (צילום: אופירה וברקוביץ' , קשת 12)
כך המנחה הגיב למאורע המרגש | צילום: אופירה וברקוביץ' , קשת 12

רוזנבלום שתמיד מפתיע את אופירה ללא הפסקה, הפעם ישב בצד השני של השולחן וניסה להבין יחד עם ברקוביץ' מי המרואיין בהפתעה שנכנס לאולפן. ארבעה רמזים השניים קיבלו, ואחרי כל רמז, ניתנה להם האפשרות לנחש.

מתחת למסכה נחשף אריק סיני שסיפר על המופע הקרוב. "יש דואט שיצא עם אשתי לשעבר", סיפר ודיבר על יצחק קלפטר ז"ל: "זה לא שלא ספרו אותו, הגיע דור חדש, הדור הישן קצת נדחק אחורה. רוב הצעירים לא מחוברים ולא כל כך זוכרים מה יצחק עשה - ועוד הרבה אחרים".