צילום וריאיון: דניאל לוי

רק לפני כשבועיים דיווחנו לכם כי און רפאלי ובת זוגו בחמשת החודשים האחרונים, הדוגמנית שחר חיון, נפרדו, זאת לאחר שהשניים הסירו עוקב אחד מהשנייה ברשתות החברתיות. אלא ששבוע לאחר מכן התבשרנו לגלות כי השניים כבר הספיקו לעשות קאמבק מהיר ולחזור לזרועות אחד של השנייה.

בריאיון של mako סלבס עם חיון, היא דאגה להכחיש שהייתה בכלל פרידה בין השניים והבהירה: "זוגות רבים, זה משהו טבעי. אין מה לספר, אני מאוד אוהבת אותו". כעת, בצילומים של רפאלי לקמפיין הג'ינסים של קסטרו, הגיע זמנו של און לתת הסברים לדרמה הרומנטית - כשאנחנו כמובן שאלנו אותו על הכל. 

און רפאלי ושחר חיון (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
הכי מאוהבים | צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

בוא נדבר על התקופה האחרונה, כיכבת עם פרידה וקאמבק. תעשה לנו סדר.
"כמו כל זוג רגיל בעולם, מאוהב, רב, משלים, עוד פעם רב, עוד פעם משלים, אז אנחנו לא שונים מאף אחד וזה בסדר, הכול טוב. אנחנו גם נריב בעתיד ונשלים, אבל אנחנו מאוד אוהבים".

מה קרה ביניכם, אתה יכול לספר?
"לא, אני לא יכול לספר. אבל אנשים שוכחים שאנחנו עדיין צעירים, גם אני וגם שחר. אנחנו בני אדם, ובני אדם רבים אבל צריכים לדעת להשלים ואנחנו עושים את זה גם טוב".

הסרתם עוקב אחד מהשנייה - כשידעתם שיעלו על זה ברגע. אתם כבר מכירים איך עובד העולם הזה.
"נכון, אני אספר לך סוד קטן, פחות מעניין אותי. גם אם הורדנו, גם אם לא, זה גם לא מעניין אותי וגם לא מעניין אותי מה יגידו אחרי זה. אנחנו לא חושבים לפני המעשה מה יגידו".