פעם רביעית גלידה: מגיש הטלוויזיה שרון גל התחתן עם בת זוגו ואם בתו, הדוגמנית דניאל ארמה. האירוע התרחש באולמי "האחוזה" במודיעין, ומי שחיתן אותם הוא הרב יגאל כהן.

גל מבוגר מארמה בכ-20 שנים והיה נשוי שלוש פעמים בעבר, מתוכן פעמיים לאותה האישה והוא אב לשלושה ילדים. על ההזמנה לחתונת השניים נכתב: "קול ששון וקול שמחה - והחתן מבטיח פעם אחרונה".

בין החברים מערוץ 13 שבאו להגיד מזל טוב היו בין השאר אבישי בן חיים ואור הלר,  אך מי שגנב את תשומת הלב היה ראש הממשלה לשעבר בנימין נתניהו שגם בירך את גל ואמר ״כשהזמנת אותי לחתונה ה׳אינטימית׳ הזאת, אמרת שיהיו בה ׳כמה חברים׳ ויש כאן הרבה חברים וחברות. אני רוצה באמת לברך אותך כי אתה עושה עבודה אמתית, עקרונית וציונית״.

שרון גל מתחתן עם בחירת ליבו (צילום: פרטי)
המגיש ודניאל ארמה מתחת לחופה | צילום: פרטי

כשנודע על הנישואים של השניים, לא מעט חגגו על הבשורה, ביניהן נשות הקבוצה "מאמאצחיק", בה חברה ארמה. אחת מחברות הקבוצה כתבה: "שרון היקר, מה לא הבנת בפעמים הקודמות?", והמשיכה: "ואת המיועדת, אם את כאן אחות, את לא למדת כלום? תתחילי לקרוא פוסטים של 'מאמאצחיק' ומהר".

ארמה כמובן לא שתקה, והגיבה: "היי לכולן. אז אני האישה המיועדת בעזרת השם ואין מאושרת ממני! שלושה ילדים מקסימים ויפים שיהיו לי בריאים לנצח נצחים וכן ירבו. זכיתי! וכל מי שיש לה משהו פחות טוב לומר יכולה לשמור לעצמה, קנאה עושה קמטים". התגובה, שקושטה עם לא מעט אימוג'ים, זכתה לעשרות לייקים. מזל טוב לזוג המאושר, והלוואי שזו באמת תהיה החתונה האחרונה.