רק לפני כשלושה שבועות פרסמנו לראשונה כי כוכבי הריאליטי דיאן שוורץ ונתנאל רודניצקי עוברים לגור יחד. השניים, שכזכור הכירו לראשונה בבית "האח הגדול" בקיץ האחרון ומאז הפכו לזוג דביק במיוחד, החליטו זמן קצר אחרי סיום העונה לעבור לגור יחד בדירתו השכורה של רודניצקי בפתח תקווה. אלא שכעת מתברר כי השניים מחפשים שוב בית - והאשם העיקרי שהוביל את הזוג להחלטה הזו הוא לא אחר מאשר החתול של נתנאל.

דיאן אלרגית לחתול של נתנאל, והשניים הבינו שאין מנוס מלחפש דירה גדולה יותר עם חצר. בימים אלה השניים מחפשים בקדחתנות בית שיוכל לאפשר להם לחיות בהרמוניה יחד עם החתול של רודניצקי. רק נציין כי השניים עברו לגור באופן זמני בדירתו של נתנאל בפתח תקווה, וכי התכנון שלהם מלכתחילה היה בסופו של דבר לעבור לגור בתל אביב. אמנם, כעת נראה שזה לא יוכל להימשך זמן רב בעקבות התגובה האלרגית של דיאן לחתול. 

דיאן שוורץ, נתנאל רודניצקי (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

כזכור, שוורץ ורודניצקי הכירו בעונה האחרונה של "האח הגדול" ביוני האחרון, וכבר בערב הראשון נוצרה ביניהם כימיה שקשה היה להסתיר. השניים הפכו רשמית לזוג בבית כבר בשבוע הראשון של התוכנית, ומאז היו צמודים - על אף הקשיים והמריבות שקרו ביניהם לפעמים. כשדיאן הודחה בהפתעה מהבית, נתנאל רק קיווה שהיא מחכה לו בחוץ - מה שלגמרי התגשם בסופו של דבר.