צילום וריאיון: גיא עקיבא

רגע אחרי שהסתיימה העונה של "האח הגדול", תפסנו לריאיון את דיאן שוורץ, שאמנם לא הגיעה עד לגמר הגדול, אבל ללא ספק הטביעה את חותמה במהלך שהותה בבית והרבה גם אחרי. אחרי שהודחה מהבית לפני כחודשיים וקיבלה אין-ספור תגובות קשות ברשת שמבקרות את התנהגותה בבית, דיאן בחרה להסתגר בביתה עד שהרוחות קצת יירגעו. עכשיו, אחרי שהעונה הסתיימה ובן זוגה ופיינליסט העונה, נתנאל רודניצקי, יצא מהבית בשבת האחרונה - ישבנו לשיחה כנה עם הדוגמנית במסגרת צילומי קמפיין הלבשה תחתונה של מותג "אפרודיטה" בכיכובה. 

אז דיאן, צילומים ראשונים מאז שיצאת מהבית. בינינו - ציפית ליותר? בכל זאת, זו פעם ראשונה שאת מצטלמת מאז היציאה מהבית לפני חודשיים. ציפית שיקרה משהו?
"נכון, קודם כל זה מרגש מאוד. בתוך הבית כן ציפיתי, אבל כשיצאתי הבנתי את המצב המורכב. עברתי הרבה ואני עדיין עוברת. אנחנו חוזרים לאט לאט, וכיף להתחיל פה באפרודיטה עם אנשים שאני מכירה".

זה מפתיע אותך שזה קרה רק עכשיו?
"לא. אחרי שראיתי את התגובות בחוץ אני מבינה מאיפה זה נובע".

מאיפה זה נובע?
"מהרבה גלי שנאה וחרם צרכני שהיה, וזה לא היה פשוט". 

דיאן שוורץ לאפרודיטה (צילום: צינו פפראצי, יחצ)
צילום: צינו פפראצי, יחצ


את מרגישה ש"האח הגדול" פגע לך בקריירה או קידם לך אותה?
"יצא שכן פגע, אבל אני לא מצטערת על זה שנכנסתי - הייתי נכנסת עוד פעם. הכל קורה לטובה והכל מאלוהים".

יש כל מיני קמפיינים שהיו לך ובוטלו. אפילו בזמן שהיית בבית האח היו כמה חברות שהוציאו הודעות שהן מפסיקות את ההתקשרות איתך. איך הרגשת עם זה?
"כמו שכבר אמרתי בעבר, אחת מהחברות שפעלה ככה - בכלל לא הייתי דוגמנית שלהם,  הם בחרו להתנער ממני כשלא הייתה לי דרך להגיב - ובסוף גם התנצלו על כך. החברה השנייה הייתה בית עבורי שלוש שנים, נפגעתי מאוד. כשהיו ביקורות עליהם, תמיד עמדתי מאחוריהם באש ובמים. אז כן, זה פגע בי אבל בסדר, אנחנו עם הפנים קדימה, לא שומרת טינה, אנחנו עוד נהיה בקשר".

את מבינה למה הם עשו את זה אבל?
"אני יכולה להבין, אני לא במקום שלהם. אני לא יודעת איך הייתי מתנהגת, אם להגיד לך את האמת".

נראה שמשהו קצת נרגע בך מאז שראינו אותך על המסך.
"נכון. אבל אתה יודע, בסופו של דבר בוחרים מה להראות. לא ראיתם הכל, היו רגעים טובים וטובים פחות, הייתה שמחה, עצב, צחוקים, היה מהכל. אבל כן, זאת אני, זאת אני האמיתית". 

דיאן שוורץ לאפרודיטה (צילום: צינו פפראצי, יחצ)
צילום: צינו פפראצי, יחצ

ואי אפשר שלא לדבר עכשיו על נתנאל. הוא יצא מהבית. התגעגעת?
"מאוד!".

יצא לך לראות אותו כל הזמן בעונה מאז שיצאת?
"כן, מאז שיצאתי צפיתי בפרקים, תמיד הגעגוע היה מאוד גדול".

וזה חיזק לך את הרצון כבר לפגוש אותו?
"ברור, אבל אני שמחה שזה קרה בגמר ואני שמחה שהוא נשאר עד הגמר ושלקח זמן עד שראיתי אותו. מגיע לו".

איך היה המפגש עצמו?
"מרגש. ברגע שהוא ירד במדרגות, רצתי אליו, התגעגעתי".

אז רגע, אפשר להגיד שאתם רשמית זוג עכשיו?
"היינו גם אז בתוך הבית וגם כשיצאתי". 

דיאן שוורץ לאפרודיטה (צילום: Iconz)
צילום: Iconz

נזכיר שרק אתמול (שני) דיווחנו לכם על גורמים בסביבתם של דיאן ונתנאל שטענו כי אחרי פחות מיממה מאז שנתנאל יצא מבית "האח הגדול", השניים החליטו לשכור חדר בבית מלון הרחק ממשפחתו וחבריו, והסיבה לכך היא דווקא ניתוק של נתנאל מהאנשים הקרובים אליו. "היא השתלטה עליו. ההורים שלו בוכים", אחד ממקורביו לנתנאל סיפר.

בתגובה לכך, דיאן מכחישה כל קשר לפרשה ומבהירה: "איזה שטויות! באותו יום שהוא (נתנאל) יצא, הוא הלך קודם כל להורים שלו", היא מספרת. "יצא ככה שהרבה זמן לא התראינו, והתגעגענו אחד לשנייה. הוא כן ראה את ההורים שלו, אני אוהבת אותם, אוהבת את חברים שלו, מחכה כבר לפגוש אותם יותר לעומק במהלך החגים". 

דיאן שוורץ, נתנאל רודניצקי (צילום: מתוך אינסטגרם, instagram)
צילום: מתוך אינסטגרם, instagram

עוד הוסיפה: "זה כל-כך לא נכון שהשתלטתי עליו, אני נמצאת פה כרגע בצילומים וברגעים אלה הוא בכלל עם המשפחה שלו". באשר לטענה שמיד אחרי הגמר היא הראתה לו קטעים של כל מיני חברים שלו שהתנהגו או דיברו עליה לא יפה - היא מספרת: "ממש לא התעסקתי בדברים האלה. דיברנו רק על כמה אנחנו אוהבים אחד את השני וכמה שהתגעגענו. רצינו את הימים האלה יחד עוד לפני כדי להתעדכן ופשוט להיות יחד. כרגע אין לנתנאל דירה, הוא סיים חוזה, אז יצא לנו זמן טוב לנסוע למלון כמה ימים לעצמנו". 

לסיום, שאלנו את דיאן האם הזוגיות הטרייה בינה לבין נתנאל תצלח את מבחן המציאות, והיא הגיבה: "אני חושבת שמשהו בהיכרות בתוך מקום סגור, מנותק מטלפונים ומנותק מהעולם - החיבור כל-כך אמיתי ועמוק, שזה כבר היה המבחן האמיתי שלנו. הבחוץ זה 'צ'יפס' ליד זה. הוא בן אדם מהמם, אני אוהבת אותו מאוד".