היא - מירב בן ארי, חברת כנסת (יש עתיד) ויו"ר הוועדה לביטחון הפנים; הוא - יוסי יהושוע, הפרשן הצבאי של "ידיעות אחרונות" – והם הזוג החדש בעל הפרופיל הגבוה מאוד שמסעיר את הבראנז'ה.

נודע לנו היום (א') לראשונה כי בחודשיים האחרונים בן ארי (46) אמא לבת, ויהושוע (45), גרוש ואב לשני ילדים, נמצאים בתחילתו של קשר זוגי חדש. השניים הכירו דרך חברים משותפים ומאז כבר נראו בכמה מקומות ביחד.

"אני חושבת שאולי יהיה לי קל יותר עם מישהו שיבוא עם ילדים משלו", אמרה בן ארי בריאיון למגזין "את" בשנת 2018, "העולם הרי מתחלק להורים ולאלה שאינם הורים, יש פערים שיהיה קשה לגשר עליהם. קשה להכיר מישהו שהעבודה שלי לא תאיים עליו, אני לא רוצה להגיע לארוחת שישי ושיתעסקו רק בי ולא בו, חברת כנסת זה מאיים".

את בתה אריאל הביאה בן ארי עם חבר קרוב בשם אופיר. "הוא הומו בזוגיות ואני סטרייטית רווקה, אבל צריך להבין שכשמגדלים יחד ילד, גם אם בשני בתים, זו עדיין סוג של זוגיות", אמרה אז. "אני רוצה עוד ילד, ואני רוצה לתת לעצמי הזדמנות להביא את הילד השני במסגרת זוגיות. זה עוד יכול לקרות, אני לא מוותרת על הרעיון הזוגי למרות שבשנה האחרונה לא היה לי ראש לזה וגם כשהתחילו איתי, לא יצא מזה כלום, הכול היה רק אריאל ועבודה. מעולם לא עבדתי בשביל זה וגם היום אני לא בדיוק מחכה על החלון. כשיש לי זמן פנוי אני מעדיפה לשבת עם חברות כי גם אותן אני לא מספיקה לראות. בעבר היו לי מערכות יחסים, בשנות ה־20 שלי אפילו גרתי שנה וחצי עם אבי בוסקילה ממרצ, כשעוד התלבט בין גברים לנשים".

בתגובה לידיעה יוסי יהושוע מסר: "אין תגובה". 

מטעמה של חברת הכנסת מירב בן ארי נמסר: "אין תגובה".

מירב בן ארי, 2015 (צילום: Miriam Alster/Flash90)
מירב בן ארי, 2015 | צילום: Miriam Alster/Flash90