חודש אלול אוטוטו מגיע לסיומו, ואיתו הסליחות שמבקשים מהאדם והמקום. מי שניצלה את ההזדמנות להתנצל בפומבי היא צופית גרנט, שבעקבות נישואיה לשולי רנד התקרבה יותר לדת. היא בחרה לנצל את הבמה ולבקש סליחה מליהיא גרינר, על כך שלטענתה, הייתה מהראשונים לתקוף אותה על דבריה בסרטון שהעלתה אחרי אסון מירון לפני כשנה וחצי.

"אנחנו בחודש סליחות. בכל שנה שואלים אותי על מה אני מצטערת? האם יש מישהו שתרצי להתנצל בפניו? ובדרך כלל אני מוצאת משהו כללי אבל הפעם אני רוצה לנצל את הבמה הזאת ולבקש סליחה ממישהי ספציפית. וחיכיתי, חיכיתי לטיימינג הנכון משום שמה שעשיתי היה בפלטפורמה הזאת של הדף הפרטי שלי שסוקר בהרחבה והגיע לממדים מפחידים", פתחה גרנט את דבריה.

View this post on Instagram

A post shared by tsufitgrant (@tsufitgrant)

"טעיתי, בענק טעיתי, הייתי אימפולסיבית, רגשית, בלי שום מחשבה על הכוח השלילי שהפעלתי גם אם התחושה הייתה שאני מגינה על מי שהגנתי, ביני לבין עצמי הבנתי שנהגתי לא נכון אבל לקח לי זמן לעכל, וההתנצלות היא בפני ליהיא גרינר, שאחרי אסון מירון הגיבה בצורה מסוימת (ברור לי שמתוך כאב ולא שנאת חרדים). ברור שהיא לא התכוונה לפגוע ובנוסף היא הביעה התנצלות כנה ואמיתית בכל רשת אפשרית, הרשת געשה ונרעשה והאירוע סוקר באופן חסר רחמים על ליהי במשך מס' ימים, לצערי הייתי מהראשונות לתקוף".

"ליהיא, אני מבקשת את סליחתך, מתנצלת בפנייך מעומק ליבי ומקווה שתסלחי לי, היית שיעור מאד משמעותי בחיי, בזכותך לא מעזה להיות תגובתית יותר ושוקלת מילים באופן אחראי. בזכותך מבינה כמה הרשת זקוקה לעדינות יותר מצדקנות. בזכותך מבינה יותר מאי פעם מהי אחריות ואת משמעות המשפט 'החיים והמוות ביד הלשון'".

אחרי ההתנצלות מצדה של גרנט, פנינו לתגובתה של ליהיא והיא אמרה לנו: "אני עדיין מעכלת. אני בשוק ומאושרת. עדיין בוכה".